Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ja ne propagiram nikakav pristup, vec sam izneo rezultate naucnog istrazivanja koje pokazuju zasto je rizicno imati sportske utakmice sa publikom.  Drugo, pristup koji imaju u Kini, Tajvanu, Japanu, J. Koreji, ili na N. Zelandu je u sustini isti kao svuda u svetu: maske, fizicka distanca i ograniceno okupljanje.  Jedina razlika je sto se tamosnje stanovnistvo striktno pridrzava mera i zato je prenos zaraze drasticno smanjen na stepen zanemarljivosti tako da sada tamo mogu da zive normalno.  U ostatku sveta te mere su isto tako na snazi ali se slabije postuju i zato se zaraza siri u rojevima.

  • +1 2
Link to comment

img-20201027-wa0007.jpg?h=ddb1ad0c&itok=

 

 

img-20201027-wa0000.jpg?h=ddb1ad0c&itok=

 

Ovi izgleda obelezavaju gde je dozvoljeno sedenje... ne mogu da verujem da su tolike budale!!

 

Gleda se meni Zvezda uzivo, ali ako dizu paniku da je situacija nikad gora, onda je dozvola da se igra fudbal veoma licemerna!

Link to comment
23 minutes ago, Milosh76 said:

img-20201027-wa0007.jpg?h=ddb1ad0c&itok=

 

 

img-20201027-wa0000.jpg?h=ddb1ad0c&itok=

 

Ovi izgleda obelezavaju gde je dozvoljeno sedenje... ne mogu da verujem da su tolike budale!!

 

Gleda se meni Zvezda uzivo, ali ako dizu paniku da je situacija nikad gora, onda je dozvola da se igra fudbal veoma licemerna!

Preko 45 miliona zarazenih i 1.2 preminulih dosada od ove bolesti u svetu za manje od godinu dana i vi to nazivate "dizanjem panike"!?

Link to comment

Pa katastrofa je ako dozvole. Mislim, ja verujem da će neki ljudi kao što je Milosh76  raditi šta Darija kaže ( :whistle: ) ali većina neće i ode sve u qratz krasni

  • Haha 1
Link to comment

strasno... koliko sam video svuda po evropi se igra bez ljudi, osim kod brata™ orbana, gde je bio pun stadion na tamosnjem derbiju. samo je on ludji od psiha.

Edited by Nikodije
Link to comment
6 minutes ago, Dimitrije said:

Preko 45 miliona zarazenih i 1.2 preminulih dosada od ove bolesti u svetu za manje od godinu dana i vi to nazivate "dizanjem panike"!?

 

Nisam nazvao dizanjem panike situaciju u Svetu, nego u Srbiji i ponasanje srpskih vlasti.

 

Srpske vlasti dizu paniku oko svega vezano za koronu. To ne znaci da ona ne postoji ili da nije veoma opasna. Naprotiv!

 

Previse lazu i daju pogresne informacije i uvlace se u dupe Vucicu i kompletnoj vlasti... I dizu paniku i kad je opasno i kad nije. Pisano mnogo puta, da ne ponavljam

 

 

2 minutes ago, arkonada said:

Pa katastrofa je ako dozvole. Mislim, ja verujem da će neki ljudi kao što je Milosh76  raditi šta Darija kaže ( :whistle: ) ali većina neće i ode sve u qratz krasni

 

Meni je Darija odvratna i fizicki i mentalno, tako da cu samo da konstatujem sta ce reci oko utakmice. Meni je ona klasican primer SNS poltrona bez sopstvenog misljenja, licemerna, lazljiva... tako da si malo promasio u proceni.

 

A da li cu ici? Nemam pojma, verovatno ne.

Link to comment

Po vama je korona politicka igra a ne ozbiljna bolest.  Zato sto mrzite vlast, odbacujete cinjenice da se zaraza brzo siri i da od nije mnogo ljudi umire.  Ako vec ne verujete domacem kriznom stabu o broju zarazenih i umrlih, pogledajte sta se desava u ostalom zamljama Balkana i Evrope. 

Link to comment

Masis poentu Dimitrije i jako slabo si shvatio to sto sam pisao.

 

U Srbiji je sve politicka igra i korona i mediji i obrazovanje i sport... bukvalno sve.

 

Ne sporim koronu kao takvu, sporim to sto srpska vlast radi kad prezentuje stanje vezano za koronu. I kad je frka i kad nije, stanje po njima je katastroficno. Dizu paniku, sire lazne vesti i poluistine, manipulisu podacima, manipulisu umrlima i zarazenima...  i to je sve.


S obzirom da je danas zvanicno preko 1000 obolelih od korone, cisto sumnjam da ce neko smeti da prevali preko jezika da se dozvoljava fudbal sa gledaocima, kao sto sam vec 2 puta napisao.

 

  

19 minutes ago, arkonada said:

Dobro, ne ljuti se, bolje da sam ti stavio nju nego Kona ako mora da se bira a i vidi kako se stesala:D

 

 

Ma kakva ljutnja :D  Za Kona mislim isto sto i za Dariju i za bilo koga iz Kriznog staba.

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...