Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Utakmica je sutra, mozda ima popodnevni trening... ili je posle prepodnevnog otisao u NS.

 

Info iz kluba je da trenira normalno, a da li ce igrati to ce se vec videti.

Link to comment
16 minutes ago, John Coltrane said:


Pa ne treniraju u Novom sadu? Ili ti imaš neki drugi info?! 

 

Novi Sad je, koliko, 40 minuta voznje od Beograda. Meni toliko treba da dodjem kod keve u drugi kraj Beograda. Covek verovatno tamo ima porodicu, prijatelje, mozda danas nisu imali popodnevni trening pa je skoknuo da ih obidje. Ivanic trenira sa ekipom vec par dana.

Link to comment

Ja sam razumeo da je u karantinu 14 dana i da taj period još nije prošao obzirom da je klub 13.10. objavio da je pozitivan (aj uzmimo koji dan pre da se testirao). 

Link to comment
45 minutes ago, John Coltrane said:

Ja sam razumeo da je u karantinu 14 dana i da taj period još nije prošao obzirom da je klub 13.10. objavio da je pozitivan (aj uzmimo koji dan pre da se testirao). 

 

Ivanic je imao dva negativna testa zaredom.

Link to comment

Sreo sam i ja Ivanića u NS, dan posle Ararata (petak), kako šeta psa. Dan kasnije (subota) ga je vidio moj prijatelj - opet je šetao psa.

Tad sam pretpostavio da neće igrati sledećeg dana protiv Napretka, kad u nedelju vidim - on starter. I dao je 2 gola!

Link to comment

Danas u 21h protiv Javora... moguc sastav

 

Crvena zvezda (4-1-4-1): Borjan – Gajić, Eraković, Pankov, Gobeljić – Petrović - Spiridonović, Nikolić, Ivanić, Gavrić – Pavkov.

 

 

Prenos samo na Areni

 

Link to comment

Црвена звезда је на почетку нове сезоне кренула у продају сезонских карата и тако све звездаше подстакла да што пре обезбеде своје место на Маракани. До сада је укупно издато 4876 сезонских карата.


Sanse da dozvole odredjeni broj gledalaca u Evropi su minimalne.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...