Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

S obzirom na nas sastav, zadovoljan igrom. Borili smo se, nismo se sakrili Borjanu u krilo. Ne tražim više od toga protiv ovakve ekipe.

 

Samo su mi izmjene bzvz.

  • +1 1
Link to comment

drago mi je sto se zvezdine utakmice u le mogu gledati opusteno. moja ovosezonska evropska ocekivanja su ispunili ulaskom u grupe, sada je sve bonus.

Link to comment

Hofenhajm je dobar tim.  Organizovani, znaju u svakom momentu gde se nalaze saigraci, dobri na lopti, brzi, ostri.  Tesko bi Zvezda sa njima i da su igrali Kanga i Ivanic.

Link to comment

Bice sad malo problem i pobeda Libereca koja nas stavlja u situaciju da moramo da ih dobijemo za 7 dana, ne volim takve situacije. Veceras ekipa prvi put u sezoni nije imala moranje i delovala je sasvim korektno obzirom na sastav.

Link to comment

Simic Veljko. :smiley_hail::laugh:

Btw, Falcineli i Sanogo ubedljivo nasi najbolji na terenu. Sanogo ono sto je sjebao na kraju prvog poluvremena, bukvalno su se tad (a i u mnogim drugim situacijama) svi sakrivali od lopte, nije ni imao kuda, osim eventualno u korner ili aut. Ocekivao sam gori rezultat, ali i jaci Hofenhajm, mi smo improvizovali, ali je sad recimo jasnije zasto Gajic nije standardan. Nikolic opet medju najgorima na terenu. 

Daj Liberec i Gent da vidimo i kakvi su i kakvi smo. 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment

Protiv Slovana ocekujem da Ivanic bude spreman ali ne i Kanga.  Ocekujem da Katai i dalje bude rovit kao i Ben.  Nikolic koji treba da bude arhitekta nase igre igra slabou poslednjih nekoliko utakmica.   Ivanic bi tu mogao da pomogne.  Plus, on dobro saradjuje sa Kataijem i Rodicem na levoj strani.  Ne bih voleo da igramo sa Vuknovicem i Simicem ni protiv Javora u nedelju.  Te izmene mi nisu bile jasne i to u trenutku kada je tim krenu da pokusa da izjednaci.  Sanogo dva puta u sansi nakon cega ga menjaju sa Petrovicem koji se u svojoj celoj karijeri nece naci u sansi.  Protiv Slovana mora da se ide na obedu.  Mislim da sa 9 bodova u grupi mozemo do prolecnog dela takmicenja.  Te bodove moramo da osvajamo protiv Libereca i Genta i ako moze bod u revansu protiv Hofenhajma.

Link to comment

Nikolić me je razočarao. Baš nije uspeo da bude ravnopravan na sredini. Plus reakcija kod gola. Uvođenje Petrovića umesto Sanoga je definitivno zatvorilo utakmicu. Da je Boaći od nekada umesto žabara bilo bi dobro.

Link to comment

Nikolic, Gajic i Njegos telefoniraju apsolutno svaki put, neverovatno mnogo vremena im treba da upute pas, a i pregled igre je mnogim igracima upitan, na koju stranu se inicijalno okrenuo, tu ide pas. Podsetili su me na tekmu protiv Milana, kad su Dejan Milovanovic i Piksi Kovacevic igrali protiv Sedorfa, Gatuza, Kake i Pirla. 

Bilo je mnogo prostora za kontre veceras, odbrana i Sanogo su generalno bili dobri, ali napred tezak buljson. Bezbedno je reci da je Spiridonovic promasaj. S druge strane, Rodic za svoje standarde dosta dugo vec zdrav i igra bez zamene, imao je i danas dobrih prodora, namestio je 1 odlicnu sansu. Bolji je mnogo bio od Gajica. Katai je trcao manje od Mesija, ali mozda i nije mogao jace i bolje, imao je nekoliko dobrih ideja i pasova pred kraj poluvremena. 

Hofen mi ne deluje drasticno jaci od Kelna onomad, mozda nisu u formi ili im fali mnogo igraca, ali mi nije jasno kako su ovi osurili Bajern. 

Link to comment

Nikolic grijesi dosta, ali makar stalno gleda naprijed i nije alibi igrac. Bice on sve bolji kako vrijeme odmice.

 

Sanogo najbolji. Erakovic odlican. Bice zvjerka od stopera...

  • +1 1
Link to comment
Dve greske, primili 2 gola, Nemci su to...
Ovo nase je gore od drugog tima.


Nismo se obrukali, naprotiv
Upravo tako. Mada nisam bio u stanju da pogledam tekmu u direktnom prenosu, stvarno mi nije jasno čemu ovoliko kukanje. Bez obzira na na to što nismo igrali sa najjačim timom, makar smo pokušali da igramo i da budemo kompetitivni. Za mene je to napredak u odnosu na neka ranija evropska izdanja, bez obzira na krajnji ishod.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...