Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

10 minutes ago, Dimitrije said:

Treba da udje centarfor, ko god bio.  Mladunci igraju dobro ali iskusni igraci slabo.

 

 

Mladunci se ne zna ko je gori. Posebno me nervira Gavric koji igra kao da je Mesi, boli ga djoka za sve osim za samoisticanje.

 

Mogao bi Veliki Eksperimentator da uvede nekoliko fudbalera umesto ove grupe gradjana ako misli da dodjemo do bodova.

Link to comment
26 minutes ago, levi said:

ovo je Velja morao da šutne u okvir pa šta bude, a ne da prebaci nekontrolisano

 

super je ovaj tim za gledanje, odavno nije bilo ovoliko talenta na jednom mestu ali fali autoriteta za ovakve protivnike

 

Ovde talenta ima kod Erakovica i donekle kod Nikolica. Za Radulovica je jos rano a i igra na poziciji na kojoj obicno ne igra. Petrovic je talenat kao ja sto sam a Gavric se s ovakvim stavom nece 'leba najesti od fudbala.

Link to comment

Izgleda da ce i Rodic i Falcineli i Katai da udju...

 

bezidejni smo, nema kreacije, Ben nema sa kim da igra, kod Ivanica se vidi nedostatak utakmica, mada nije bio los

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Ovde talenta ima kod Erakovica i donekle kod Nikolica. Za Radulovica je jos rano a i igra na poziciji na kojoj obicno ne igra. Petrovic je talenat kao ja sto sam a Gavric se s ovakvim stavom nece 'leba najesti od fudbala.

 

kako da ne

 

Čupo, Radule, Velja, Ivanić, Gavrić, Ben, svi znaju da igraju. ne dešava se često da su znalci većina u prvih 11

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...