Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

video sam da je na tari počelo sa gradnjom 

ja bih u srbiji prvo tamo gledao, onda vrnjacka banja, pa kopaonik. i to je to što se tiče “turističkih” mesta

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment
10 minutes ago, Moća said:

Mislim da Zlatibor nije dobra opcija jer je u poslednjih par godina napravljeno milion apartmana tako da je ponuda prevelika i da potražnja to ne prati.

Za ostalo nisam pametan. Pogledajte i Soko banju.

 

Ni ja ne bih uzimala sad Zlatibor za investiciju... prepumpali su babl.

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

video sam da je na tari počelo sa gradnjom 

ja bih u srbiji prvo tamo gledao, onda vrnjacka banja, pa kopaonik. i to je to što se tiče “turističkih” mesta

zaboravih Taru tako je to vredi pogledati.

Link to comment

A Kopaonik? Vidim da se i tamo dosta gradi, ali u zimu više ne vjerujem, barem kod nas.

 

Vidim sad i Veliko Gradište da se gradi - Srebrno Jezero - Silver Lake, dosta je jeftina opcija

 

edit: Tek sad vidim da je Simonović pominjao Kopaonik. Ne znam kakva je tu ponuda kad je u pitanju ljeto, to me jedino brine. Vrnjačka banja ima ogroman aqua park, zo vrt.

Edited by Jesper23
Link to comment
3 hours ago, Jesper23 said:

A Kopaonik? Vidim da se i tamo dosta gradi, ali u zimu više ne vjerujem, barem kod nas.

 

Vidim sad i Veliko Gradište da se gradi - Srebrno Jezero - Silver Lake, dosta je jeftina opcija

 

edit: Tek sad vidim da je Simonović pominjao Kopaonik. Ne znam kakva je tu ponuda kad je u pitanju ljeto, to me jedino brine. Vrnjačka banja ima ogroman aqua park, zo vrt.

Simović

:nobles:

 

 

kopaonik je jedan od najvećih turističkih centara u srbiji, leti znatno manje posećen nego zimi, a po cenama nekretnina verujem u vrhu


taj potez na dunavu je jako zanimljiv, meni donji milanovac deluje jako interesantno, lep kraj, nalazi se u nacionalnom parku, dunav…

 

ne znam koliko su cene m2 al verujem da je bagatela u odnosu na kop, zlatibor, vrnjačku banju

 

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

a kad izlije reka...


to će biti najmanji problem, pošto će cela srbija biti pod vodom tada

 

 

a i neka od tih dunavskih opština je napravila zaštitu celom dužinom, oni paneli što se dižu(kao u beču npr)

Link to comment

Ulaganje u turizam u Srbiji mi je malo... nesigurno. Mnogo se gradi, bez nekih naznaka da ce priroda na tim metima biti zasticena, tako da je vrlo lako da dodje u bliskoj buducnosti do prevelikih kapaciteta. Generalno se u Srbiji mnogo gradi a ljudi je sve manje, ja da imam pasos neke druge zemlje bih razmislio da tamo ulazem. Ako ce nesto i u buducnosti uvek vredeti to su centralne opstine u BGu, za sve ostalo nisam siguran. 

 

Ako bih morao na nesto da tipujem to bi bile banje, ili terme kako sada kazu :lolol: To postaje sve popularnije, nekad su tu isle babe da lece stare kosti, sad vidim sve vise kolega voli spa fazon, jos ako ima izvorska topla voda, pa fenserica, pa ugodjaj, opustanje, pa malo priroda okolo... Gadjao bih nesto malo ekskluzivnije i lepse. Eno ti Ivanjicki Konaci dole, cepaju sasvim fino a nisu cak ni banja vec samo smesteni u lepom brdovitom kraju. Tako nesto... Ove planine koje pretvaraju u gradove ne.

 

IL-ivanjicki-konaci-0.jpg

Link to comment
20 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

Simović

:nobles:

 

 

kopaonik je jedan od najvećih turističkih centara u srbiji, leti znatno manje posećen nego zimi, a po cenama nekretnina verujem u vrhu


taj potez na dunavu je jako zanimljiv, meni donji milanovac deluje jako interesantno, lep kraj, nalazi se u nacionalnom parku, dunav…

 

ne znam koliko su cene m2 al verujem da je bagatela u odnosu na kop, zlatibor, vrnjačku banju

 

1100-1200 eura po m2, dok je na drugim lokacijama 1800-2000 minimala

 

Jbg tu je i akva park, bio sam prije dva mjeseca, odusevljen. Šetalište fino, sređuju biciklističku stazu, kažu da se gradi i zatvoreni bazen, Teodosić tu ima kamp. Djeluje da se ulaže, a na sve to oko sat vremena udaljeno od Bga, kontam solidna vikend destinacija. Sa povratom pdva dođem na 1000 eura po m2, toliko koštaju kod nas u Bosni stanovi po manjim gradovima. Kontam da će u ljetnjem periodu biti dosta turista, dovoljan mi je taj dio da mi zatvori ratu kredita, ako ga budem izdavao po 30 eura noć, treba mi 40 noćenja da bi bio na apsolutnoj nuli, baš povoljan kreditni plasman imam obzirom da sam uposlenik banke, mogu do 25 godina po kamatnoj stopi 2.7, fiksno

Edited by Jesper23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...