Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

5 minutes ago, Svemir Zeka said:

Čto eta Zelena avenija? Neko fensi gradilište?

Jedno od najmanje fensi velikih kondoa. 

A nit zelenila, a još manje avenije.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Svemir Zeka said:

Slabo idem u te krajeve. Znam za nešto na potezu od autoputa do Gandijeve

Mozda mislis na Elixir Garden, kod zeleznicke stanice Tosin bunar ? 

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Lezilebovich said:

Mozda mislis na Elixir Garden, kod zeleznicke stanice Tosin bunar ? 

Moguće. Jeste, tu je :D

sve neke bašte

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Svemir Zeka said:

Slabo idem u te krajeve. Znam za nešto na potezu od autoputa do Gandijeve

to mu dođe 2/5 novog beograda

 

:covid19:

  • +1 1
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

to mu dođe 2/5 novog beograda

 

:covid19:

Mislila sam duž Tošinog bunara :D

znam tamo blokove tj znala sam ih nekad

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

ima li neko info oko vrtova ceraka? koliko je m2, kakav je kvalitet itd. meni je taj kraj top

Pre su vrtovi Rakovicke padine, ali dobro. Kvalitet kraja ce se pokazati za 5-10 godina, kad se napravi sve sto se pravi i sve sto se planira. 

 

 

  • Tužno 1
Link to comment
On 9.10.2023. at 21:31, Tihajeza said:

Jedno od najmanje fensi velikih kondoa. 

A nit zelenila, a još manje avenije.

Ali zgrade su farbane u zeleno, hence the name :lolol:

moja drugarica tamo živi sa porodicom, od pre useljenja još su izbijale neke havarije a i sad sporadično.

zatvoren je parking Lidla ka njima odavno, ne može se tuda.

Link to comment

Ima i tu jedna stara zgrada, verovatno iz doba Tita, na potezu izmedju Tosinog i Vrtlarske, pored one skole kad se zadje medju zgrade. Renovirali su fasadu skoro i uzeli identicne boje kao Zelena Avenija. Ako malo zagledas vidis da to nije novogradnja koja pripada kompleksu, ali na prvi pogled deluje vrlo verodostojno. Koja li je tu ideja/fazon bila...

Link to comment

Supruga i ja razmišljamo o investiranju u jedno nekretninu na području Srbije. Rješili smo veći dio stambenog kredita, povećane su plate, pa razmišljamo da to uradimo kao neki vid štednje. Možemo dobiti jako povoljan kreditni aranžman sa fiksnom kamatnom stopom pa je to razlog više za razmišljanje u navedenom pravcu. Primarna opcija je neka nekretnina apartmanskog tipa koju bi potom izdavali (booking) i od tih prihoda servisirali dio kredita (veći dio kredita). Eh sad, postoji nekoliko lokacija prije svih tu je Vrnjačka Banja, kolega je uzeo apartman u Hotelu Pegaz, renta ga i kaže da je jako zadovoljan, da uspjeva servisirati kompletan kredit i troškove izdavanja. Druga opcija je Zlatibor, čak smo i našli povoljan apartman hotel Zlatibor Hills Star, mogli bi postići solidnu cijenu 2000 eura po m2 pošto prodaje čovjek iz Bosne kojeg sticajem okolnosti poznajem, ali nemamo opciju povrata pdva za prvu nekretninu (u VB imamo tu opciju). Malo sam gledao još tih turističkih lokacija možda Palić, ali Palić nema sadržaje u zimskom periodu kao Zlatibor i VB (Goč. zdravstveni turizam). Razmišljamo i o Aranđelovcu zbog BUkovičke banje...

 

Dosta opcija, generalno sa turizmom u Srbiji baš i nisam upoznat, obzirom da većinom poslovno putujem ili iz porodičnih razloga, pa možda ima neko za mene neki savjet, možda neka treća lokacija. Jbg gledamo da izvučemo najviše za uloženi novac, ali da i u slučaju potrebe lako možemo prodati nekretninu.

 

Hvala unapred :D

Link to comment

Mislim da Zlatibor nije dobra opcija jer je u poslednjih par godina napravljeno milion apartmana tako da je ponuda prevelika i da potražnja to ne prati.

Za ostalo nisam pametan. Pogledajte i Soko banju.

Edited by Moća
  • +1 9
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...