Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

Sad pogledao, u srpskom pasošu mi stoji adresa koja odavno više nije aktuelna, u stvari bila je samo par godina devedesetih, pa se sad vuče još uvek, iako je stan odavno prodat... pasoš mi ističe u septembru btw

 

U francuskom takodje neka stara adresa...

 

 

A što se tiče tih 100 evra, ako vam baš ne treba i ne znate šta ćete s njima, uvek možete proslediti za uplatu za server...  ;)

 

Link to comment
35 minutes ago, Tsai said:

Sta raditi? Dizati pa u humanitarne svrhe ili ne dizati uopste? Sta cete vi? 

 

Dižem naravno, sigurno im neću ostaviti... još nisam odlučio šta ću

Link to comment
1 minute ago, braca said:

Sad pogledao, u srpskom pasošu mi stoji adresa koja odavno više nije aktuelna, u stvari bila je samo par godina devedesetih, pa se sad vuče još uvek, iako je stan odavno prodat... pasoš mi ističe u septembru btw

 

U francuskom takodje neka stara adresa...

 

 

A što se tiče tih 100 evra, ako vam baš ne treba i ne znate šta ćete s njima, uvek možete proslediti za uplatu za server...  ;)

 

Bog zna kakve bi ti sve prce ugradio u forum :laugh:

Link to comment
44 minutes ago, Tsai said:

Sta raditi? Dizati pa u humanitarne svrhe ili ne dizati uopste? Sta cete vi? 

Pa dižite svi naravno, ja ću automatski dobiti na račun. To je novac koji ćemo svejedno  svi vraćati i to sa kamatom. Kao da si uzeo potajmicu od banke. Ako ne uzmeš opet ćeš vraćati za druge. Šta će ko posle sa tim je procena svakog pojedinačno, da li mu to treba ili će nekome da donira. Mnogima će to svakako značiti kao socijalna pomoć, recimo porodice sa 3-4 punoletna člana.

Link to comment
2 hours ago, Hamlet Strašni said:

Зашто је писање адресе у пасош угрожавање личне слободе.

 

Он топик, уплатили ми 30700 на ковид рачун предузетнички. Сами га отворили, и само легле паре. Пребацио их одмах на лични текићи рачун и потрошио...

 

Sta si upisivao u rubrici poziv na broj?

Link to comment
2 hours ago, Hamlet Strašni said:

Зашто је писање адресе у пасош угрожавање личне слободе.

 

Он топик, уплатили ми 30700 на ковид рачун предузетнички. Сами га отворили, и само легле паре. Пребацио их одмах на лични текићи рачун и потрошио...


Za mene nije ugrizavanje licne slobode ali je nepotrebno. Ljudi menjaju adrese i svaki put kad promenis adresu trebalo bi i pasos da zamenis.

Meni je i novi pasos na adresu gde vise niko ne zivi, takoreci nepostojeca, licna karta takodje. Posto nisam u Srbiji ne mogu ni da se odjavim/prijavim na drugu adresu niti znam kad cu resiti taj deo.

Link to comment
34 minutes ago, ultra plasticni said:

 

Sta si upisivao u rubrici poziv na broj?

Ništa. To služi samo za moju referencu. 

 

Link to comment
10 minutes ago, nera said:


Za mene nije ugrizavanje licne slobode ali je nepotrebno. Ljudi menjaju adrese i svaki put kad promenis adresu trebalo bi i pasos da zamenis.

Meni je i novi pasos na adresu gde vise niko ne zivi, takoreci nepostojeca, licna karta takodje. Posto nisam u Srbiji ne mogu ni da se odjavim/prijavim na drugu adresu niti znam kad cu resiti taj deo.

To se slažem 100%. Ali nije ugrožavanje slobode. A ni bezbednosti

Link to comment
2 hours ago, Hamlet Strašni said:

Зашто је писање адресе у пасош угрожавање личне слободе.

 

Он топик, уплатили ми 30700 на ковид рачун предузетнички. Сами га отворили, и само легле паре. Пребацио их одмах на лични текићи рачун и потрошио...

Vlasnik si i dobio si novac?

 

U nekim firmama su davali samo zaposlenima,a ne vlasnicima,kako čujem.Nikoga nisu otpuštali ja mislim.

Link to comment



Sad pogledao, u srpskom pasošu mi stoji adresa koja odavno više nije aktuelna, u stvari bila je samo par godina devedesetih, pa se sad vuče još uvek, iako je stan odavno prodat... pasoš mi ističe u septembru btw
 
U francuskom takodje neka stara adresa...
 
 


jeste francuski ima, sa strane...

i koje ti paranoične teorije daje spoznaja da npr. neko potencijalno sličan tebi može da dodje u posed tvog validnog pasoša dok živi na adresi koja je u njemu?

Ne želim ni da pričam o mogućim problemima sa npr. zamenom ličnosti i/ili krvnom osvetom.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Vlasnik si i dobio si novac?

 

U nekim firmama su davali samo zaposlenima,a ne vlasnicima,kako čujem.Nikoga nisu otpuštali ja mislim.

Advokat, paušalac. Nemam zaposlene. 

Link to comment
21 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Advokat, paušalac. Nemam zaposlene. 

 

Hej drug, jel znas kada dolaze na naplatu doprinosi za mart/april/maj za pausalce? Bas sam malopre placao neke doprinose za burazera koji je pausalac,

ali to mu je bilo dugovanje za februar.Posle toga nema nikakvih zaduzenja.

 

Isto tako me interesuje, ukoliko znas, da li su pausalci uslovljeni bilo kako da im firma mora biti otvorena, kako bi primili (koristili) novac, posto burazer planira da gasi firmu ovaj ili sledeci mesec ?

Edited by Orle Zmajević
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...