Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, Orle Zmajević said:

 

Hej drug, jel znas kada dolaze na naplatu doprinosi za mart/april/maj za pausalce?  

Paušalci koji primaju platu mogu da prenesu za 2021.

 

Za ove druge nisam siguran.

Link to comment
6 hours ago, Tsai said:

Sta raditi? Dizati pa u humanitarne svrhe ili ne dizati uopste? Sta cete vi? 

 

Bas to.U humanitarne svrhe.

Link to comment
9 hours ago, Tsai said:

Sta raditi? Dizati pa u humanitarne svrhe ili ne dizati uopste? Sta cete vi? 

Ja ću kuvarima, žena Licu ulice, ćerka će da kupi patike :happy:

Link to comment
11 hours ago, Hamlet Strašni said:

Он топик, уплатили ми 30700 на ковид рачун предузетнички. Сами га отворили, и само легле паре. Пребацио их одмах на лични текићи рачун и потрошио...

 

Tebi su dali malo vise nego meni, isto mi je leglo na preduzetnicki racun (side hustle), a mozda je Komercijalna uzela svoj deo, pa su me ostetili za dve kutije mlevene plazme :dry:

 

mogFxoB.png

Link to comment
11 hours ago, nera said:


Za mene nije ugrizavanje licne slobode ali je nepotrebno. Ljudi menjaju adrese i svaki put kad promenis adresu trebalo bi i pasos da zamenis.

Meni je i novi pasos na adresu gde vise niko ne zivi, takoreci nepostojeca, licna karta takodje. Posto nisam u Srbiji ne mogu ni da se odjavim/prijavim na drugu adresu niti znam kad cu resiti taj deo.

isti slucaj. jel to znaci da nasi jevrici idu sns-u ili nisu uopste ni uracunati u broj ukupnih potrazioca ?

Edited by bosque
.
Link to comment
12 hours ago, braca said:

A što se tiče tih 100 evra, ako vam baš ne treba i ne znate šta ćete s njima, uvek možete proslediti za uplatu za server...  ;)

Idealno bi bilo da se svi učipimo za server po nznm, 20euripida  a ostatak u charity po želji, u kladžu, u kafanu, šta kom srce ište...

Link to comment
5 hours ago, Бруклинский said:

 

Tebi su dali malo vise nego meni, isto mi je leglo na preduzetnicki racun (side hustle), a mozda je Komercijalna uzela svoj deo, pa su me ostetili za dve kutije mlevene plazme :dry:

 

mogFxoB.png

Sad kad vidim brojku, mislim da sam i ja toliko dobio

Link to comment
14 hours ago, Orle Zmajević said:

Isto tako me interesuje, ukoliko znas, da li su pausalci uslovljeni bilo kako da im firma mora biti otvorena, kako bi primili (koristili) novac, posto burazer planira da gasi firmu ovaj ili sledeci mesec ?

 

Iz neke rekla-kazala price navodno jesu, neces dobiti pomoc ukoliko ti je firma zamrznuta, mislim da ne smes ni da imas prilive u tom periodu.

Sad, da li se isplati da drzis firmu otvorenu jos 2 meseca da bi uzeo besplatnu pomoc, ali i dao jedno 80% toga na porez, nemam pojma.

Link to comment
16 hours ago, Hamlet Strašni said:

To se slažem 100%. Ali nije ugrožavanje slobode. A ni bezbednosti

 

u kaliforniji ne moras da ostavis broj stana na vozackoj ili licnoj upravo zbog bezbednosti

 

a @luther otkud to da ce tih 100 evra da se vraca sa sve kamarom? zar vam to nije bespovratna pomoc? 

Link to comment

pa to su pare kojih nema

prenamenice ih iz budzeta da bi zamazali oci, verovatno time osvojili i neki glas

a onda ce tu rupu u drzavnoj kasi morati popuniti na neki nacin

kasu pune gradjani

Edited by pbg12345
Link to comment
29 minutes ago, pbg12345 said:

pa to su pare kojih nema

prenamenice ih iz budzeta da bi zamazali oci, verovatno time osvojili i neki glas

a onda ce tu rupu u drzavnoj kasi morati popuniti na neki nacin

kasu pune gradjani

Jbg, ne znaš, rekao AV kod Olivere, da je nasao pare... To je on našao i to ce da podeli... Kakvi budžeti i bakrači... On našao, on deli...

Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Jbg, ne znaš, rekao AV kod Olivere, da je nasao pare... To je on našao i to ce da podeli... Kakvi budžeti i bakrači... On našao, on deli...

kod Jovane

Link to comment

@radisaod mnogih gluposti, nesto sto mi je u vrhu najporazavajucih stvari je to sto ogoman broj ljudi govori i veruje da vlast vucic zaista deli pare (iz svog dzepa)

pa se moze cuti "vucic daje penzije", "vucic daje 4000" "vucic daje 100e"

 

pogotovo penzioneri, radili 30-40 godina, ceo radni vek uplacivali, sad ih ponizavaju i jebu, isplacuju im mrvice, jedva da prezive mesec

a opet veliki broj zadovoljan, jer ako ode vucic "nece biti penzija"

pa jebemu bas :frust:

Edited by pbg12345
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...