Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

12 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Znam šta je GDPR, ali kakve veze on ima sa ovim. Jedan od osnova za obradu podataka su zakonom propisana ovlašćenja. 

 

Pa usklađujemo se s trendovima, nema više da se seju podaci levo i desno. Bar u teoriji. :P

Link to comment
2 hours ago, ObiW said:

Ma ne bre, samo ce da nastampaju pare i vozi. 

E baš to ne može, nije Srbija U.S. of A. Da to može ne bi Vučić 2015. smanjio plate i penzije.

Link to comment

Ja se prijavio [emoji3]  i sad cekam potvrdu da je sve OK... ako nije jbg... ako jeste..eto meni 100 evra...

 

HVALA exDr Mali

 

Stigla potvrda [emoji3] 

 

119ccb97ac8c36df1dfcea1aa0de9f9a.jpg

Link to comment

https://www.blic.rs/biznis/pocinju-prijave-za-100-evra-mali-pozivam-sve-gradane-srbije-da-iskoriste-jedan-deo/rgzgt5e

 

Svi punoletni građani Srbije od danas mogu da se prijave za 100 evra pomoći preko sajta Uprave za trezor, dok će u petak, 15. juna, po automatizmu početi isplata 100 evra penzionerima i građanima koji primaju socijalnu pomoć, najavio je danas ministar finansija Siniša Mali.

 

Sajt na kojem građani mogu da se prijave je idp.trezor.gov.rs, dok penzioneri i građani koji primaju socijalnu pomoć ne treba da se prijavljuju za taj novac, već će biti isplaćen po automatizmu.

Link to comment
https://www.blic.rs/biznis/pocinju-prijave-za-100-evra-mali-pozivam-sve-gradane-srbije-da-iskoriste-jedan-deo/rgzgt5e
 
Svi punoletni građani Srbije od danas mogu da se prijave za 100 evra pomoći preko sajta Uprave za trezor, dok će u petak, 15. juna, po automatizmu početi isplata 100 evra penzionerima i građanima koji primaju socijalnu pomoć, najavio je danas ministar finansija Siniša Mali.
  Sajt na kojem građani mogu da se prijave je idp.trezor.gov.rs, dok penzioneri i građani koji primaju socijalnu pomoć ne treba da se prijavljuju za taj novac, već će biti isplaćen po automatizmu.

Valjda petak 15. maja?


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...