Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

Ovo za nalog svojoj bandi da se ni slučajno ne jave za 100evra je provereno tačno. Ne znam samo za koju od ove dve opcije da se odlučim:

a) nemaju pare nikako pa se plaše da ne pukne bruka i onda pritisak da se smanji potražnja pa da se AV pokaže pred nama nelojalnima

b) pare od SNS-Mileta će doći do njihovih džepova bez SNS-Mileta kao posrednika jer mu se više ne veruje da će dobrovoljno dati. Lažiranje donacija su svakako doktorirali, setimo se čuvenih 40.000 od strane svakog jebenog člana stranke s dna kace. 

Link to comment

Vucic tvrdi da ima 5.2 miliona biraca, kod Jovane je izjavio da je broj punoletnih oko 5.2 miliona i da treba oko 520 miliona evra za tu akciju., Medjutim RIK je objavio zvanicno da na izbore izlazi 6.7 miliona biraca. Sto znaci da je Vucic u plusu 150.000.000 evra u startu.

A drugo, ko ce kontrolisati ko se prijavio, a ko nije? Mogu da kazu prijavilo se 4.5 miliona, a prijavi se 3.5 miliona i eto im 100 miliona evra viska love :D

Link to comment

kako bre, pa cela srbija ima manje od 7 miliona ljudi. Dali smo pravo glasa i bebama?

 

Jedino da su uracunali odnekud milionce-dva gastosa. Mada mi ovo pre smrdi na odavno pomrle sigurne glasace:dry:

Link to comment
On 1.5.2020. at 16:08, Tale said:

Ali koliko to pripadnika BIA mora da ima da bi se računalo na tu količinu novca.

2018 je bilo preko 2900 zaposlenih, sad verovatno višše

Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Jedino da su uracunali odnekud milionce-dva gastosa. Mada mi ovo pre smrdi na odavno pomrle sigurne glasace:dry:

 

Ja mislim da je velika vecina tih ljudi zapravo dijaspora. Realno ne mozes da izbrises nekog iz birackog spiska ako nije formalno odjavio prebivaliste, a mislim da vecina nije. 

Tako da imas sigurno milion biraca koji nikad nece glasati posto su se odselili ko zna kad. Od tog broja sigurno imas i deo preminulih iz dijaspore za koje niko nije poslao smrtovnicu kako bi se izbrisali. 

 

Da ovi to zloupotrebljavaju nemam sumnje, ali realno ne mozes nekog samovoljno da izbrises sa spiska, posto uvek postoji jedan promil sanse da ce na dan izbora biti u zemlji i hteti da glasa.

Link to comment
27 minutes ago, nick1986 said:

 

Ja mislim da je velika vecina tih ljudi zapravo dijaspora. Realno ne mozes da izbrises nekog iz birackog spiska ako nije formalno odjavio prebivaliste, a mislim da vecina nije. 

Tako da imas sigurno milion biraca koji nikad nece glasati posto su se odselili ko zna kad. Od tog broja sigurno imas i deo preminulih iz dijaspore za koje niko nije poslao smrtovnicu kako bi se izbrisali.

 

Ako se nisu odjavili, onda bi trebalo i da imaju pravo na 100€, kako god okreneš ta dva broja bi morala da budu ista

Link to comment

Cek, ako se nisu odjavili zar se oni ne vode kao da su u Srbiji? Mislim kako uopste drzava zna da nisu?

 

Vecina gastosa tako i funkcionise, ne cima se da se odjavljuje pa za statistiku oni su i dalje u svom domu u Srbiji.

Link to comment

ovi kao da preprodaju tehniku, garderobu ili igračke iz mađarske preko fejsa i instagrama

"100 eura"

"oko 15. maja"

 

a tek logo u donjem desnom uglu

 

 

 

Link to comment
51 minutes ago, Time Crisis said:

Ako se nisu odjavili, onda bi trebalo i da imaju pravo na 100€, kako god okreneš ta dva broja bi morala da budu ista

 

Pa ne bas, gastosi mogu da budu odjavljeni i da im je mesto prebivalista zemlja xy, ali da i dalje imaju glasacko pravo jer imaju pasos Srbije. E ali da bi se to dogodilo moraju da se odjave sa mesta prebivalista u Srbiji, a brat-bratu ja znam jedno 20 gastosa i nijedan se nije jebavao sa tim.

 

Tako da je moguce da brojevi budu razliciti, ali nema teorije da je razlika milion ljudi. Ej bre.

Link to comment

Brojevi ne smeju da budu razliciti, jer svaki punoletni je u isto vreme srecni dobitnik 100e i glasac. Dakle, lazu exDr i Vucic ili RIK

 

Edited by Milosh76
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 

Pa ne bas, gastosi mogu da budu odjavljeni i da im je mesto prebivalista zemlja xy, ali da i dalje imaju glasacko pravo jer imaju pasos Srbije. E ali da bi se to dogodilo moraju da se odjave sa mesta prebivalista u Srbiji, a brat-bratu ja znam jedno 20 gastosa i nijedan se nije jebavao sa tim.

 

Tako da je moguce da brojevi budu razliciti, ali nema teorije da je razlika milion ljudi. Ej bre.

Ne. Da bi bio na biračkom spisku moraš da imaš prijavljenu adresu u Srbiji. 
 

Punoletnih državljana Srbije ima više nego birača, ne može nikako da ih bude manje.

Link to comment

Stvarno? Znaci ako si full gastos i u pasosu ti pise adresa iz drzave XY nemas pravo da glasas?

 

Neke druge drzave to nisu tako regulisale, cak znam ljude koji su isli u konzulat Hrvatske u Beogradu da glasaju.

Link to comment

Ali 98% tih ljudi imaju prvo glasa jer imaju i prebivalište u Srbiji.

Tih 2% koji nemaju pravo glasa su Steven Seagal, Adriana Lima, Samatha Fox i slični kojima naši dele pasoše iz zajebancije ili nekog drugog razloga.

Link to comment

Ma dobro, da, nego ako je to slucaj kod nas onda definitivno brojcano stanje glasackog spiska i brojcano stanje punoletnih gradjana mora da bude jednako.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...