Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

Koje državevu Evropi traže PCR?
Smeši mi se neko besmisleno putovanje službeno pa da vidim da li ću morati PCR ili serološki...
Može i linak.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Koje državevu Evropi traže PCR?
Smeši mi se neko besmisleno putovanje službeno pa da vidim da li ću morati PCR ili serološki...
Može i linak.

.... Shiit has hit the fan!


aaaa sacu da plachem!

bugarski cheren petak bez mene ove godine :cry:

a to mi je skoro pa tradicija :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
28 minutes ago, Frank Pembleton said:

Koje državevu Evropi traže PCR?
Smeši mi se neko besmisleno putovanje službeno pa da vidim da li ću morati PCR ili serološki...
Može i linak.

.... Shiit has hit the fan!
 

https://www.forbes.com/sites/alexledsom/2020/11/12/new-eu-travel-bans-country-by-country-covid-19-restrictions-as-europe-locks-down/

 

vidi ovde, mislim da ćeš naći korisne info

Link to comment

isho sam u portugal prosle nedelje, preko frankfurta, na 4 dana. ushao u nemacku na EU pasosh, niko mi nije nista trazio do kraja, uradio pcr naravno za svaki slucaj.

 

malo je jezivo u avionima, nosio sam n95 + hirursku preko. anksioznost plus beskonacno. kad se neko nakaslje 15 redova iza u fazonu sam ubicu ga cim sletimo, govno jedno :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

nosio sam n95 + hirursku preko. 

1yjerk.jpg

 

ko moja tašta, koja je doktorka. nosi neku masku od pelena. i ja je pitam, kad je konačno zaslužila jel, dal ja to vidim pelene na njenom licu, ona se pohvali da ima 4 sloja i dobih neku besplatnu zaveru o hirurškim maskama. :nobles:

Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Koje državevu Evropi traže PCR?
Smeši mi se neko besmisleno putovanje službeno pa da vidim da li ću morati PCR ili serološki...
Može i linak.

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Svakako gde god da ides se priznaju samo PCR testovi. Seroloski su izdanak SerBske medecine.

Link to comment
On 26.10.2020. at 16:14, Jozef K. said:

Mislim da ne. Pročitaj http://www.mfa.gov.rs/sr/index.php/teme/corona19172020?lang=lat pažljivo, ali mislim da Crna Gora nije na listi da treba PCR 

 

 

Има ли неко идеју колико је ово ажурно? 

Тачније, да ли је Мк држављанима омогућен улазак без теста? Пре пар недеља је била и Македонија на списку а сада је нема. Где би било најбоље да питам?

Link to comment
1 hour ago, crtamOrasi said:

 

Има ли неко идеју колико је ово ажурно? 

Тачније, да ли је Мк држављанима омогућен улазак без теста? Пре пар недеља је била и Македонија на списку а сада је нема. Где би било најбоље да питам?

Moguće je da je u sklopu mini Šengena omogućeno. A ne znam gde bi trebalo da se pita.

Link to comment

Можда некоме буде значила информација, могућ је улазак из македонским држављанима у Србију брз пцр теста.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...