Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

Koji klinac uopste nekakvo razmisljanje o povratnicima sa odmora ako ti klubovi i ostala mesta za masovna okupljanja rade opet normalno?!
Rekao nam je kums da je besmisleno pričati o merama[emoji769]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Javnuli mi se rođaci mladi, što su u Hamburgu na šljaci, "skoknuli" do Istre, malo Brioni biće i Rovinj...
Kažu da je baš pustahija, jeste da je sad tamo i hladnjikavo ali baš je pusto. Ugostitelji očajni...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Išao ubosnu da sipam goriva za vikend i kad sam se vraćao dalo mi papirče sa uputstvom za samoprijavu.

Uredno se na e-zdravlje sajtu sve popuni osim male začkoljice koja se desila pri prijavi tasta mi - njemu uopšte nije ponudilo čuvanje izveštaja u pdf formatu, kako je inače ponudio meni. Jedina razlika u popunjavanju je bila što je njemu u kontakt telefonu stavljen fiksni a meni mobilni.

Link to comment
Quote

 

Slovenačka vlada odlučila je da Srbija zbog povoljne epidemiološke situacije bude na zelenoj epidemiološkoj listi. Državljani Srbije će moći bez testa i bez karantina da putuju u Sloveniju.

 

Na zelenoj epidemiloškoj listi Slovenije od sutra će se, osim Srbije, naći i Poljska.

 

Državljanima zemalja koje se nalaze na zelenoj listi nije potrebno testiranje prilikom ulaska u Sloveniju.

 

Takođe, nije potrebno da budu u karantinu po ulasku u zemlju.

 

 

A jel' ima neko objašnjenje zašto smo još uvek na negativnoj CG listi? Kapiram da je Slovenija ozbiljnija država od Grne Gore i da je tamo mnogo bolja situacija sa Kovidom.

 

Nema ko da promeni odluku?

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...