Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

Mislim da možemo da se pozdravimo sa skorašnjim ukidanjem PCR testa za CG. U svetlu najnovijih događaja, neće biti koga da to ukine. Milovi doktori se tresu od straha za svoja dupeta, Milo se svakako neće ubiti da sad vadi sezonu u svetlu novonastalog opozicionog delovanja, nova vlast će se napraviti ko zna kad, ako ikad.

Link to comment

Ja sam sredinom, avgusta, pre otvaranja CG uz test, isao na Torlak. Tad je bilo price da se cekaju ogromni redovi od ujutru, medjutim, otisao sam u 11h, i nije bilo nikog iskreno. U 11:05 vec sam bio u kolima ka kuci, testiran. Rezultati stigli oko 18h na email, preko eUprave.

 

Tako da ti je moj savet da probas Torlak, ali ne moras rano ujutru, oni rade do 15 ili 16h, nisam siguran, pa idi negde pred zatvaranje ili tako nesto.

Link to comment
1 hour ago, holden kolfild said:

gde se najmanje ceka za testiranje (pcr test)? i da li torlak, batut, gzzz rade testiranja subotom?

 

 

Na Banovo brdo dodjes oko 6, pola 7, uzmes broj i kazu ti u koje vreme ces doci na red otprilike. Primaju 300 dnevno. Koleginica u 6.40 bila 211. i u 10 su joj uzeli bris.

Link to comment
7 hours ago, Jozef K. said:

Da li se negde u Srbiji radi Elisa igg test, koji priznaje Crna Gora? Zvao sam kragujevački Institut, rade samo PCR.

jesi zvao svoj dom zdravlja?

kad su prvi put najavljivali taj test, rekli su da će moći maltene svuda da se uradi... i kod privatnika.

ali znaš da taj treba da ti bude pozitivan da bi te pustili u cg?

baš mi se juče hvalio kolega s posla kako je njegova ćerka falsifikovala u fotošopu, jer je bila negativna, i prošla je.

Link to comment
10 minutes ago, slepa živana said:

jesi zvao svoj dom zdravlja?

kad su prvi put najavljivali taj test, rekli su da će moći maltene svuda da se uradi... i kod privatnika.

ali znaš da taj treba da ti bude pozitivan da bi te pustili u cg?

baš mi se juče hvalio kolega s posla kako je njegova ćerka falsifikovala u fotošopu, jer je bila negativna, i prošla je.

Našao sam par privatnika da rade. Znam da treba da budem pozitivan. Pre dva meseca sam imao, tako da verujem da jesam.

Link to comment
8 hours ago, Jozef K. said:

Da li se negde u Srbiji radi Elisa igg test, koji priznaje Crna Gora? Zvao sam kragujevački Institut, rade samo PCR.

znam da radi aqualab, moji prijatelji su sa njim otputovali pre 7 dana otprilike, kazu da kosta oko 2k i bude gotov u roku od 24 h od testiranja - ili pre. s tim sto su oni imali koronu negde krajem jula, pa su bili skoro sigurni da ce biti pozitivan.

Link to comment
4 minutes ago, Aleksija said:

znam da radi aqualab, moji prijatelji su sa njim otputovali pre 7 dana otprilike, kazu da kosta oko 2k i bude gotov u roku od 24 h od testiranja - ili pre. s tim sto su oni imali koronu negde krajem jula, pa su bili skoro sigurni da ce biti pozitivan.

Nema u Kragujevcu. Ali dobro je da ima ko radi. Kod nas je 2,500 dinara

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...