Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

3 minutes ago, trustno1 said:

I onda pomislim, čekaj, je l se ja karantiniram da bi drugi mogli da uživaju na moru? Njima je bezbedno da idu na more zato što se drugi ljudi žrtvuju. Nekako, nije fer. Da ne kažem da je skotski. :)

Kako to tvoje karantiranje omogucava drugima da uzivaju na moru?

I kako se ti to zrtvujes, a?

 

 

Link to comment
4 minutes ago, precog said:

ja, da sam na tvom mestu, bih se zarazio koronom, otisao na more i kasljao na turiste, nema druge.

 

Može, kad budeš na mom mestu, slobodno uradi šta god želiš. :)

Link to comment
Just now, trustno1 said:

Pa zamisli kad bismo svi otišli u avione i na more.

Zamislio sam.

Ali ja sam tebe pitao: ovako kako si napisala ispade da su ovi koji su otisli na letovanje, pa jos avionima, zloupotrebili i ostetili tebe licno, a?

Tebi neko branio da ides?

Link to comment
Just now, namenski said:

Zamislio sam.

Ali ja sam tebe pitao: ovako kako si napisala ispade da su ovi koji su otisli na letovanje, pa jos avionima, zloupotrebili i ostetili tebe licno, a?

Tebi neko branio da ides?

 

Ne smatram da me je neko lično zloupotrebio i oštetio.

Nije mi niko branio da idem.

 

Link to comment
8 minutes ago, trustno1 said:

 

Ne smatram da me je neko lično zloupotrebio i oštetio.

Nije mi niko branio da idem.

 

Pa kako onda:

19 minutes ago, trustno1 said:

Javljaju mi se prijatleji koji su otputovali u Grčku i Hrvatsku na more, kažu mi da je prelepo, da nema nigde žive duše. Takodje mi drugi kažu da je bilo milina putovati avionom - na nekim letovima nije bilo popunjeno ni 20%.

 

I onda pomislim, čekaj, je l se ja karantiniram da bi drugi mogli da uživaju na moru? Njima je bezbedno da idu na more zato što se drugi ljudi žrtvuju. Nekako, nije fer. Da ne kažem da je skotski. :)

Pa jos skotski?

Link to comment
Quote

 

U ovoj godini koja nije uporediva niti sa jednom godinom pre, godini pandemije, turistička privreda pokazala je visoku fleksibilnost posebno kada je u pitanju prevencija i zaštita zdravlja svih gostiju i kvalitet ponude. Cenovna politika za ovogodišnju turističku sezonu prilagođava se trenutnim kretanjima na tržištu. Veliki broj crnogorskih hotela i izdavaoca privatnog smeštaja pripremio je posebne povoljnosti i akcije za goste, a u svoju ponudu uvrstili su atraktivne paket aranžmane za porodice sa malom decom, mlade, parove, ljubitelje wellness&spa programa i dr. U pojedinim opštinama hotelijeri i izdavaoci privatnog smeštaja pripremili su promotivne atraktivne pakete smeštaja po cenama koje su na nivou od 50% u odnosu na prošlu godinu.


Izgradili smo reputaciju turističke destinacije sa dobrim odnosom cena-kvalitet, što za rezultat ima da veliki broj turista ponovo dolazi na svoj odmor u Crnu Goru.

 

 

%C5%BEeljka-radak--725x483.jpg

 

:hail:

Link to comment
Zamislio sam.

Ali ja sam tebe pitao: ovako kako si napisala ispade da su ovi koji su otisli na letovanje, pa jos avionima, zloupotrebili i ostetili tebe licno, a?

Tebi neko branio da ides?

alo bre ljudi. mislim, ali shta nije jasno. pusto je zato shto nisu otishli svi/mnogi. iz raznih razloga. nemojte da bash navaljujete na svaku rech, malo je glupo unsure.gif

 

logichno je da se koji sede kod kuce malo zapitaju. i ja se pitam, pa nishta. shta cu :dry:

 

sent from bubamoto

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
Quote

 

Što se tiče preporuke da deca koja se vrate iz inostranstva ostanu u izolaciji, Kisić Tepavčević je rekla da je u pitanju dodatna vrsta predostrožnosti i apelovala na roditelje da decu zadrže u kući.

"Ne samo da ne odlaze u školu, nego da u tom periodu ne izlaze iz kuće jer su potencionalni prenosioci bolesti", rekla je Kisić Tepavčević.  

Ona je napomenula da nije doneta odluka o samoizolaciji turista koji se vraćaju sa letovanja iz inostranstva.

 

 

Jel ovo konacno za sada?

Link to comment

 

On 26.8.2020. at 14:23, Mos said:

Pominju li braća Madjari neko otvaranje granica? Makar neko malo otvaranjce na 10 dana pre 3. vrha prvog vala?

Upravo suprotno.

Hungary will close its borders to foreigners as of Sept. 1 to curb a rise in coronavirus infections and Hungarians returning to the country from abroad will have to go into quarantine, Prime Minister Viktor Orban’s cabinet chief said on Friday.

Gergely Gulyas said Hungarian citizens could leave quarantine only with two negative COVID tests.

Exceptions for foreigners’ entry would be military convoys, humanitarian transit and business or diplomatic travel.

 

On 26.8.2020. at 21:01, renne said:

Navodno mere temperaturu na granici i oma šalju u karantin

Može više detalja? Makar i na PP :D  značilo bi.

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...