Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

ne znam za ovo konkretno mesto, ali autoput je ovog vikenda ličio na Gazelu u špicu. prilično stresno za vožnju.

ja sam išao ka Beogradu u subotu u neko prepodne pa sam još i dobro prošao.

redovi za izlaze sa autoputa ka Požarevcu i Mladenovcu su izgledali pakleno, kolone su bile nemale i na samim autoputevima (ko se isključivao na ovim mestima razume koliko je to ogromno onda). tu verujem da se čekalo preko pola sata, a i to sam optimističan.

 

što sve uopšte nije za iznenađenje.

skoro da je nemoguće izaći iz države. ljudi žele negde bar za vikend da pobegnu. a nama ništa, ni infrastruktura ni same lokacije nisu spremne da podnesu ovako nešto. svaki vikend je sad 1. maj / Usrks. kolaps.

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, čekmeže said:

Ovo nije fejk?

Pretpostavljam da nije. Znam jednog koji je posetio jezero u nedelju, kaže da nikada nisu bile takve gužve na Bešenovačkom jezeru.

Link to comment

Još ja kukam na Čurug i mrtvu Tisu. Ono je oaza u prirodi u odnosu na ovu katastrofu. Nadam se da neće da ga provale.

 

Ada Ciganlija ispade najpraznija, bar na onom delu blizu nudista.

Link to comment
23 minutes ago, Anonymous said:

Još ja kukam na Čurug i mrtvu Tisu. Ono je oaza u prirodi u odnosu na ovu katastrofu. Nadam se da neće da ga provale.

 

Ada Ciganlija ispade najpraznija, bar na onom delu blizu nudista.

 

ispitaj kolika je kolicina komaraca po kvm pa javi... i ja poziv da posetim lokaciju.

Link to comment

Da ne veruješ, ovog vikenda su misteriozno nestali. Prethodnog su nas razorili. Mada mi je to (sa nestankom) i dalje sumnjivo i čudno.

 

Opet, pre ću da se koljem sa oblacima komaraca nego sa onom ekipom kod Mitrovice.

Link to comment
12 hours ago, Anonymous said:

Ada Ciganlija ispade najpraznija, bar na onom delu blizu nudista.

 

Moja mama ode ujutru, okolo je sve prazno, voda mirna.

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...