Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

4 hours ago, Shan Jan said:

Da ponovim pitanje, kakva je situacija sa letom u tranzitu? Da li mora da bude Srbija na listi odobrenih i za zemlje gde presedas?

 

Za Nemacku vazi zeleno svetlo ako si u tranzitu.

  • +1 1
Link to comment

@Dankan Ajdaho da ti odgovorim na ovoj temi 

Imas u fb grupi 442 jednu osoby koja je pre par dana objavila da se testirala na Torlaku (ponese se uplatnica kad ides kao dokaz) i dobila na mejl rezultat isti dan u 17h

Otisla ujutru, malo cekala i to je to.

Za domove zdravlja vazi zakazivanje i sve je zauzeto nedeljama unapred..uostalom nadji njen post, tamo sve pise

Link to comment
1 minute ago, jms_uk said:

Ima na BBc-ju clanak danas iz Cornwall-a kako se lokalce plase da izlaze jer su im ta mala mesta na obali prepuna turista...


Sent from my iPhone using Tapatalk

sad procitah. ja bih verovatno prso s mozgom da sutra ujutro ustanem i moram da razgrcem horde gde god da krenem.

 

a s druge strane ljudi popizdeli, besni sto ne mogu u spaniju i grcku kako lepo pise u un povelji o ljudskim pravima pa moraju da se snadju. :ph34r:

Link to comment

Peštani mi ostali u uspomeni kao nešto najgore na Ohridskom jezeru. Iza plaže kamp prikolice, sve smrdi na kuvanje, plaža dugačka 2 metra, ogromna gužva, mislim da smo se 20 minuta zadržali. Stvarno vredno za zakačiti ovo sranje.:fantom:

 

Edited by Facundo Orellana
  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

aj da priupitam i ovde

kakva su vam predviđanja za septembar, hoće li moći da se medne vanka negde?

nema šanse brt

ne planiraj ništa

Link to comment
6 hours ago, adam said:

to je zato sto ste balkanski primitivci. mi u tankocutnoj britaniji se ponasamo odgovorno. :happy:

 

bormut

Crowds on Bournemouth beach on Friday 31 July 2020

 

brajton

Crowds on Brighton beach on Friday 31 July 2020

 

kent

Viking Bay, Broadstairs, on 31 July

 

slike od juce, tako kaze bbc

 

A Spanci placu od muke.

Link to comment

Ja samo sto sam dosao sa "izleta" sa jezera 20ak km od Berlina. Regio voz jedna stanica, cenili jebes ga, nije daleko i svi uglavnom idu biciklama do tamo. Regio voz: na stanici oko 1500 ljudi, u vozu bukvalno nema gde igla da padne. Od voza, ajd busom cemo posto je voz bio pun bicikala, valjda ce sad da voze. Na stanici 350 ljudi, u busu sam sedeo liku u krilu, a dete na mom, zena skoro upala kod vozaca. Ajd caljda ce svi da idu na fensi plaze a mi u divljinu. Divljina je 3x gore od ovih slika, na plazama bije rejv, red 200 metara dugacak. Isto sve i u povratku. Sad odoh da trazim onu molitvu iz Alo-a da obajem, ko zna mozda pomogne. (I sve to na 27 stepeni)

  • Haha 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...