Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

15 minutes ago, Zlurad said:

Ja samo sto sam dosao sa "izleta" sa jezera 20ak km od Berlina. Regio voz jedna stanica, cenili jebes ga, nije daleko i svi uglavnom idu biciklama do tamo. Regio voz: na stanici oko 1500 ljudi, u vozu bukvalno nema gde igla da padne. Od voza, ajd busom cemo posto je voz bio pun bicikala, valjda ce sad da voze. Na stanici 350 ljudi, u busu sam sedeo liku u krilu, a dete na mom, zena skoro upala kod vozaca. Ajd caljda ce svi da idu na fensi plaze a mi u divljinu. Divljina je 3x gore od ovih slika, na plazama bije rejv, red 200 metara dugacak. Isto sve i u povratku. Sad odoh da trazim onu molitvu iz Alo-a da obajem, ko zna mozda pomogne. (I sve to na 27 stepeni)

 

 

Isti FFM bazen pre tacno mesec dana i juce: nebo i zemlja. Tad je jos vazio razumno ogranicen broj karata, jeste da nisi mogao da ujuris za popodne istog dana vec da kupis dan-dva pre, ali je zapravo bilo bas lepo tako. Juce maltene kao na ovim slikama iz Brajtona, nije bas toliko gadno, ali dakle puno kao da je najnormalnija godina na tom otvorenom bazenu. Mi jos mislili da ce biti praznije jer je raspust i svi su otisli negde, medjutim...:ohmy:

 

Moj bazen pak i dalje drzi vise ogranicen broj karata, postuje se nekako ta ideja jednosmernog kretanja, samo deo travnjaka je dozvoljen, maske moraju svugde gde je kao zajednicki deo, u toalet gde ima sest kabina sme samo dvoje maksimalno istovremeno. Na skakaonici stoji jedan od redara i gleda decu. Za samo plivanje milina, sad je ceo bazen podeljen na delove omedjene trakama, pliva se u krug, i cim dodju tinejdzeri i krenu da se kace na one bove, redar zvizne. Negde se ipak postuje red. :happy:

Link to comment

ovde imas aplikaciju koja ti kaze na kojim plazama su guzve a na kojim ne. imas i komunalce i pandure koji upozoravaju na guzve. imas i guzve u saobracaju i prepune parkinge koji jasno ukazuju na to gde je guzva. al ne vredi. ljudi ne idu na prazne plaze ili one gde nema guzve jer su ove druge lepse, popularnije, pesak je meksi, kamencici obliji.... 

 

a kad ih intervjuisu za medije, svi kukaju na ostale i ne mogu da se nacude bezobrazluku drugih koji su odlucili da dodju bas na tu plazu. a domacini to smatraju svojim plazama i po njima niko drugi tu ne bi smeo da primirise. oni kukaju na vlast sto ne zabrani ljudima da mrdaju iz svog kraja.

 

Link to comment
25 minutes ago, adam said:

ovde imas aplikaciju koja ti kaze na kojim plazama su guzve a na kojim ne. imas i komunalce i pandure koji upozoravaju na guzve. imas i guzve u saobracaju i prepune parkinge koji jasno ukazuju na to gde je guzva. al ne vredi. ljudi ne idu na prazne plaze ili one gde nema guzve jer su ove druge lepse, popularnije, pesak je meksi, kamencici obliji.... 

 

a kad ih intervjuisu za medije, svi kukaju na ostale i ne mogu da se nacude bezobrazluku drugih koji su odlucili da dodju bas na tu plazu. a domacini to smatraju svojim plazama i po njima niko drugi tu ne bi smeo da primirise. oni kukaju na vlast sto ne zabrani ljudima da mrdaju iz svog kraja.

 

 

Na koju plazu ces ti danas?

 

 

Link to comment
Just now, jms_uk said:

 

Na koju plazu ces ti danas?

 

 

naduvacu bazencic u dvoristu i uzivati u samoci.

 

ili cu samo duvati i slaviti arsenalovu pobedu od sinoc. :D

  • +1 2
Link to comment

Beše ne možemo u Hrvatsku još? Nešto sam mislio da skoknem do ZG da se vidim s nekim poznanicima, pošto vidim da je grad skroz prazan jer su svi zapalili na more.

Link to comment
Beše ne možemo u Hrvatsku još? Nešto sam mislio da skoknem do ZG da se vidim s nekim poznanicima, pošto vidim da je grad skroz prazan jer su svi zapalili na more.
Jest, tako reci na granici [emoji38] da te lakše optuže za čišćenje kuća i stanova, jel to želiš?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Sammael said:

Beše ne možemo u Hrvatsku još? Nešto sam mislio da skoknem do ZG da se vidim s nekim poznanicima, pošto vidim da je grad skroz prazan jer su svi zapalili na more.

mozes s pcr-om, pljucni 6000din i eto ti

  • +1 1
Link to comment

Srbija je jedina evropska država među 16 rizičnih zemalja čije putnike (samo one koji uopšte imaju pravo da uđu u zemlju) Francuzi obavezno testiraju na aerodromima pri dolasku ako nemaju potvrdu da nisu zaraženi.

 

G7WVmKD.jpg

Edited by vememah
Link to comment
On 1.8.2020. at 19:49, Zlurad said:

Ja samo sto sam dosao sa "izleta" sa jezera 20ak km od Berlina. Regio voz jedna stanica, cenili jebes ga, nije daleko i svi uglavnom idu biciklama do tamo. Regio voz: na stanici oko 1500 ljudi, u vozu bukvalno nema gde igla da padne. Od voza, ajd busom cemo posto je voz bio pun bicikala, valjda ce sad da voze. Na stanici 350 ljudi, u busu sam sedeo liku u krilu, a dete na mom, zena skoro upala kod vozaca. Ajd caljda ce svi da idu na fensi plaze a mi u divljinu. Divljina je 3x gore od ovih slika, na plazama bije rejv, red 200 metara dugacak. Isto sve i u povratku. Sad odoh da trazim onu molitvu iz Alo-a da obajem, ko zna mozda pomogne. (I sve to na 27 stepeni)

 

Da me ne shvatiš pogrešno ali svima iz tog voza je po izlasku trebalo uručiti ludačka uverenja, a po izlasku iz autobusa duplikate istih. I onda isto tako u povratku, da svako ima po četiri komada kada se vrati kući kao potencijalni nosilac virusa. Ja mogu da razumem da se neke stvari rade u nuždi, mogu da dodam da ni ja lično nisam baš svetski šampion u sprovođenju anti-Covid protokola, ali porodični izlet po cenu sardiniranja sa stotinama ljudi u javnom prevozu... :blink: :blink:

 

Stvarno vam nije pred prizorom sa železničke stanice palo na pamet da promenite plan? Vredelo je rizika?

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...