Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

8 hours ago, Have_Fun said:

Ima li neko vesti o Spaniji?

Hoce li zatvarati granice u avgustu?

Sta se prica itd?

Ja sam kupio kartu i bukirao hotele od 01.09 za Tenerife. Za sada ne planiram da otkazujem ili pomeram. Vidim da su na ostrvu kao digli nivo, ali to što moram da pokažem QR kod na ulazu u restoran ili što je lockdown od 23-06 me ne pogađa preterano.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Delija67 said:

Koja je procedura za tranzit kroz Hrvatsku? Treba da idem uBosnu za vikend.

Ne znam koja ti je destinacija uBosni, ali vidi da ideš pravo na Raču, izbegavati Batrovce i Hrvatsku ako možeš.

Link to comment

vezano za Španiju.

naši prijatelji su pre 10ak dana otputovali na Majorku.

juče ili prekjuče je trebalo da se vrate, ali nisu mogli sa letom za koji su kupili karte jer Bugarska u međuvremenu je odlučila da ne dozvoljava ulaz iz Španije.

tako da valjda danas letee negde severno u Evropu pa će odatle za Skoplje.

sve je to ok, snašli su se za povratak... ali im je auto ostao na parkingu u Sofiji :D :sad:

  • +1 1
Link to comment

Meni i dalje nije jasno kako se ljudi odlučuju na takvu avanturu u ovo doba, kad nisi siguran da li će sutra doći do izmene mera i zatvaranja.

Link to comment

Bukovao sam karte i sve u vreme kada delta soj jos nije bio popularan, a usled vakcinacija itd, u relativno mirnom periodu.

Jebiga, ako tako razmisljamo, nisi siguran ni da te sutra nece udariti auto na pesackom.. onda si dzabe bukirao bilo sta.

Ali da ne prljamo temu offtopicima, hvala svima na informacijama.. ako ko ima jos neku, koristice, hvala jos jednom

  • +1 1
Link to comment

Kolika je sansa da USA ublazi mere za putovanja iz EU, u naredna 2 meseca?

Ako ne moze iz EU, da li moze iz Srbije? Leti li jos uvek onaj Vucicev avion za NYC?

Link to comment
16 minutes ago, Djuro said:

Kolika je sansa da USA ublazi mere za putovanja iz EU, u naredna 2 meseca?

Ako ne moze iz EU, da li moze iz Srbije? Leti li jos uvek onaj Vucicev avion za NYC?


Ne znam da li ti ista znaci info jer je odavno, ali moja drugarica je letela iz Bg-a za NYC pre mesec ipo ili tako nesto

Gledala je i neki let iz Turske ali se odlucila za ovaj.. a iz EU je bio neki iz Amsterdama

Edited by Have_Fun
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, renne said:

pa ima i u bosni poprilično autoputa ako ide za BL recimo

jao, pa to je neuporedivo 

 

Kroz hr za Prijedor stignem za 4 sata, s kroz Bosnu ne može ni za 7 

autoputa nešto ima, ali ostali putevi (a kojih ima mnogo više) su težak krš

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...