Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

Gde, kol'ko dana i pošto?
Mene sad moja zajahala da idemo krajem avgusta, a ide mi se koliko i tebi :happy:
Na kraju Marmaris, 10 dana noći... 1600€







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Hrvatska me vise nece videti ... Bar ne dok ne budu u Sengenu...
 
5 sati do GP Rupa i onda 6 sati u koloni. Znaci 6 sati su sa 4 kucice radili. Nikoga nisu vratili jer su svi imali sve. Austrijanci su pragmaticniji hiljadu puta. Pre nekoliko nedelja na Nickelsdorfu kad su videli da je par sati kolona poceli su kontrolisati svaki 50. auto. Najgore je sto zena gleda ocima QR kod i kaze u redu je. Ja sam tu bas poludeo i rekao da nisu normalni. Nemaju oni pojma o nicemu. Ko god je bio u subotu na granici nece sigurno vise nikada doci. 
Gdje na rupu , najgori gp u istoriji graničnih prelaza. Zadar, Biograd , Šibenik , masku ko vidi nagrada..

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Link to comment


34 minutes ago, bags said:




Hrvatska me vise nece videti ... Bar ne dok ne budu u Sengenu...




 




5 sati do GP Rupa i onda 6 sati u koloni. Znaci 6 sati su sa 4 kucice radili. Nikoga nisu vratili jer su svi imali sve. Austrijanci su pragmaticniji hiljadu puta. Pre nekoliko nedelja na Nickelsdorfu kad su videli da je par sati kolona poceli su kontrolisati svaki 50. auto. Najgore je sto zena gleda ocima QR kod i kaze u redu je. Ja sam tu bas poludeo i rekao da nisu normalni. Nemaju oni pojma o nicemu. Ko god je bio u subotu na granici nece sigurno vise nikada doci. 






 




Deluje kao da niste pratili taj haos na granicama? Ne znam mnogo niti detalje ali vidim po netu da ljudi stalno izvestavaju o kolonama, to je valjda tipicno za ovo doba godine, jer (kako se ispostavlja) malo ljudi koristi avio-saobracaj i ide kolima dole.




 




//Mislim da se varas, tako ce se nastavljati svake godine, nema tu mnogo pomaka


Link to comment
2 hours ago, beeva said:

Gdje na rupu , najgori gp u istoriji graničnih prelaza. Zadar, Biograd , Šibenik , masku ko vidi nagrada..

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 

 

2 hours ago, I*m with the pilots said:

 

 


 

 

 

 

 


Deluje kao da niste pratili taj haos na granicama? Ne znam mnogo niti detalje ali vidim po netu da ljudi stalno izvestavaju o kolonama, to je valjda tipicno za ovo doba godine, jer (kako se ispostavlja) malo ljudi koristi avio-saobracaj i ide kolima dole.

 

 

 

 


 

 

 

 

 


//Mislim da se varas, tako ce se nastavljati svake godine, nema tu mnogo pomaka

 

 

 

Pratio sam ja danima i ljudi su prolazili za sat ili dva u tom vremenu. (Dva drugara prethodnu subotu u isto vreme cekali po 45 min) Pasjak, Kastel i Macelj su svi bili gori prema HAK od Rupe. Ispalo je pametnije da sam isao bilo gde u Bosnu pa tamo presekao opet u Hrv da izbegnem Lucko. Kada je Miki Maus drzava. U hotelu i mestu su super prema nama pogotovo kad cuju naglasak. Inace je bas puno ljudi iz NS i BG. Deca odusevljena i sve govore najbilje more jer pricaju srpski. :)

Steta sto kad sledeci put dodju ce biti vec veliki jer ne verujem da ce ovi brzo u Sengen. :bee:

 

Mi smo se i odlucili  za Hrvatsku da izbegnemo avion sa decom. U sirem krugu prijatelja ko god je isao avionom dobio je koronu. Dok ne vakcinisu i decu nema potrebe rizikovati. A i na aerodromima su velike guzve i haos.

Edited by bags
Link to comment
11 hours ago, Frank Pembleton said:

Na kraju Marmaris, 10 dana noći... 1600€







... Shiit has hit the fan
 

 

das tolike pare i onda odes u tursku?!

sta ce biti sa mackom?

Link to comment
 
das tolike pare i onda odes u tursku?!
sta ce biti sa mackom?
Kad noje htela da pomogne, nek vidi šta će sad... Ko joj je kriv...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
12 hours ago, beeva said:

Gdje na rupu , najgori gp u istoriji graničnih prelaza. Zadar, Biograd , Šibenik , masku ko vidi nagrada..

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 

 

13 hours ago, bags said:

Hrvatska me vise nece videti ... Bar ne dok ne budu u Sengenu...

 

5 sati do GP Rupa i onda 6 sati u koloni. Znaci 6 sati su sa 4 kucice radili. Nikoga nisu vratili jer su svi imali sve. Austrijanci su pragmaticniji hiljadu puta. Pre nekoliko nedelja na Nickelsdorfu kad su videli da je par sati kolona poceli su kontrolisati svaki 50. auto. Najgore je sto zena gleda ocima QR kod i kaze u redu je. Ja sam tu bas poludeo i rekao da nisu normalni. Nemaju oni pojma o nicemu. Ko god je bio u subotu na granici nece sigurno vise nikada doci. 

sad ste me preplasili. treba u petak da idem kolima svajcarska, italija, slovenija, hrvatska ili nemacka, austrija, slovenija, hrvatska.

koji gp da gadjam?

Link to comment
5 minutes ago, precog said:

 

sad ste me preplasili. treba u petak da idem kolima svajcarska, italija, slovenija, hrvatska ili nemacka, austrija, slovenija, hrvatska.

koji gp da gadjam?

 

sledeci petak pocinje raspust u juznoj nemackoj. ako ces preko nemacke onda bolje cetvrtak, ako si u mogucnosti

 

EDIT: citam ukrivo, sorry... petak 28 jula krece raspust

Edited by Ros
  • +1 1
Link to comment

Na lučkom jeste najveći kolaps ali je i najveći kapacitet, kako se sjećam dijele tikete i nakon i prije rampe

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Link to comment

Mislim da je Bregana/Macelj plus Lucko u neko vreme izvan peaka izmedju 10 -19 najbolja opcija. Kad se prodje granicni prelaz ide brzo. Problem je za ljude kao ja sto ne voze nocu. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

upad sa pitanjem vezano za Hrvatsku - kako stojimo sa popunjavanjem onog online formulara Enter Croatia?

 

Prosle godine je bio must kad se ide bilo autom bilo avionom, ove godine cini mi se niko ne popunjava...:unsure:

Link to comment
2 minutes ago, lostfanforever said:

upad sa pitanjem vezano za Hrvatsku - kako stojimo sa popunjavanjem onog online formulara Enter Croatia?

 

Prosle godine je bio must kad se ide bilo autom bilo avionom, ove godine cini mi se niko ne popunjava...:unsure:

 

Na Rupi je meni zena trazila ali nije proveravala onaj broj.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...