Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

Znaci celo jutro se cimam sa unosnjem podataka za putovanje nas 4 prvo u Hrvatsku pa onda u Bosnu.

 

  1. Uneo podatke sve na poslu
  2. Apsolutno iste stvari uneo na obaveznom security sajtu za radnike internacionalinih organizacija
  3. Odradio check in za hotel 
  4. Registrovao nas za ulaz u Hrvatsku ( hint nista ne izabrati za decu mladju od 12 god na pitanje da li imaju COVID Green pass)

Izbudalio sam od svih formi...

  • Tužno 1
Link to comment

pa ne morate ici u ono grotlo na Zlatiboru i raditi sve ko i drugi ljudi...evo ja sam prosle godine bila 10dana na kampovanju na Zlatiboru i bilo je dana da nisam srela zivog coveka i nijednom nisam bila u tom tamo ,,gradu,,...prelep je Zlatibor ali priroda i mora se malo odmaci od puta po stazama ili u sumi..

i planiramo ponovo ici ove godine...

 

 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:

pa to je vec danima, indijska kriza :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

jesi sigurna da to nisu piutovanja na more ... tunis bese :whistle:

Link to comment
 
jesi sigurna da to nisu piutovanja na more ... tunis bese :whistle:
mozda se zavrshila indijska kriza a pochela neka druga. sa nama se nikad ne zna.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

ovo je verovatno detaljno isplanirano i kvalitetno koordinisano istovremeno sletanje 3 aviona iz Antalije, 2 iz Hurgade, i po jednog iz Tivta i Podgorice (plus 1 iz Ciriha).

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Odoh u Tursku.
Mislim ne odma.
Polovinom avgusta.
Ima još nade do tada.
Al dali smo pare jbga.







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
35 minutes ago, Frank Pembleton said:

Odoh u Tursku.
Polovinom avgusta.

Gde, kol'ko dana i pošto?

Mene sad moja zajahala da idemo krajem avgusta, a ide mi se koliko i tebi :happy:

Link to comment

Hrvatska me vise nece videti ... Bar ne dok ne budu u Sengenu...

 

5 sati do GP Rupa i onda 6 sati u koloni. Znaci 6 sati su sa 4 kucice radili. Nikoga nisu vratili jer su svi imali sve. Austrijanci su pragmaticniji hiljadu puta. Pre nekoliko nedelja na Nickelsdorfu kad su videli da je par sati kolona poceli su kontrolisati svaki 50. auto. Najgore je sto zena gleda ocima QR kod i kaze u redu je. Ja sam tu bas poludeo i rekao da nisu normalni. Nemaju oni pojma o nicemu. Ko god je bio u subotu na granici nece sigurno vise nikada doci. 

Edited by bags
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...