Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Eto ipak ne lažu sa brojem testiranih. Tri puta otadžbinska uprava sa satelitima, tri puta fk i kk zvezda i partizan, pa cece, zadruge i ostali kurci palci i skupi se tu a za ostale koliko bude

Link to comment
11 minutes ago, arkonada said:

Eto ipak ne lažu sa brojem testiranih. Tri puta otadžbinska uprava sa satelitima, tri puta fk i kk zvezda i partizan, pa cece, zadruge i ostali kurci palci i skupi se tu a za ostale koliko bude

Kriminal

Ubice

Link to comment

Saša Milošević, bivši gradonačelnik Užica i direktor užičkog EPS-a preminuo je od posledica izazvanih korona virusom, potvrdio je direktor ZC Užice Miloš Božović.



Milošević je preminuo u užičkoj bolnici u 47. godini života, nije imao nikakve druge bolesti i sve se desilo za nekoliko dana.

Saša Milošević bio je na funkciji gradonačelnika Užica od 2012. do 2014. godine. Oženjen je i ima troje dece.


https://zoomue.rs/preminuo-sasa-milosevic/
Link to comment
Quote

Nakon informacije da je naš pevač Era Ojdanić pozitivan na koronavirus, pozvali smo ga da proverimo u kakvom je stanju.

Era se javio vidno uznemiren i uplašen.

 

- Evo me u bolnici "Dragiša Mišović". Tačno je da sam pozitivan na koronavirus. Sve se desilo veoma turbulentno, evo trenutno radimo sve pretrage - rekao je Era.

- Ja se osećam fenomenalno, nemam nikakve simptome, niti bolove, ne kašljem, ne kijam, samo je test pozitivan. Uradio sam rendgen pluća i sve je u redu, sada čekam doktora da uradimo skener pluća, kako bi bio bio siguran, da je sve u redu, ali dosadašnji nalazi su dobri i nema nikakvih promena - rekao je Ojdanić.

 

Dakle, Era fucking Ojdanić spada u grupu onih koji mogu da se testiraju i budu pozitivni i asimptomatični, dok se masa njih raspada pod temperaturom i upalama pluća dok im se konačno neko ne smiluje da uradi test čije rezultate čekaju nedelju dana. Pa jebote. 

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...