Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Retard Vujadin Savic je izgleda kupio negativan test na pumpi u Vranju i otisao na Kipar. Ovi iz kluba insistirali da uradi ponovo test i covek je ladno pozitivan. Jel ima ovde elemenata nekog krivicnog dela?

Link to comment

Ništa normalno se nije ni moglo očekivati od Zekićkinog muža.

 

3 minutes ago, Milošica said:

tekst je apsolutno normalan

Dakle, epidemiolog Radovanović je lažov, a državni podaci su istina?

 

:isuse:

Link to comment

Prvih par pasusa je delovalo samo kao odgovor na tu lažnu vest o Čedi,a priznajem da ostatak teksta nisam čitao i izvinjavam se.

 

A ti @vememah dobar posao radiš u raskrinkavanju ove Korona priče kod nas,možeš i da odmoriš par sati :D

Link to comment
Ne sporim da je taj koji je objavio to na Tviteru debil, ali tekst je apsolutno sve samo ne normalan.
Ma Ivan Radovanović...
Dovoljno je to reći...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

 

- Za sada sam dobro. Nema temperature, nema kašlja, pluća su mi u redu za sada, kao i krvna slika - rekao je Ružić i dodao da uzima terapiju i da će u samoizolaciji biti narednih 14 dana.

 

 

 

- I ja sam se sam testirao tri puta, negativan sam. U mojoj porodici nije bilo korone. Jedino što me zabrinulo je da je Branko Ružić pozitivan, mada nema ozbiljnijih simptoma. To je pokazatelj da se virus veoma širi, juče je bilo i smrtnih slučajeva ljudi koje poznajem. Dr Maksimović koji je lečio moju decu je umro za šest dana praktično… - ispričao je Dačić.

 

 

 

KAKO NEMA TESTOVA KAD RADE I ASIMPTOMATSKIM, PO KOM KRITERIJUMU?

 

I ZASTO na protestima ovo nije tema ni1 transparenta?:(

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...