Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Mitrović, Beba, DJV, pa recimo samo da mi vest o njihovoj smrti neće pokvariti dan. Daleko od toga da ću organizovati Balonijadu ili okrenuti prase.

Što se Vučića tiče verovatno bi prvo pomislio nešto u pravcu "Au, ko će sad da zajaše?"

Što se senior Sline tiče, jedna lopuža više manje. Ne sumnjam da je na Andrićevom Vencu bilo uzdaha olakšanja oko toga.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Ne sumnjam da je na Andrićevom Vencu bilo uzdaha olakšanja oko toga.
 

zato shto oni misle da mi mislimo da je deda sve smislio i izveo sam.

  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, James Marshall said:

Zašto, tu je dotični brko potpuno nebitan lik, tu je bitan lik ministar unutrašnjih poslova. 

 

Istina, valja ganjati slinu, nije ni on tolika slina da krene sa pričom "tata mi je pred sam kraj života priznao da...". 

Edited by Mil@n
Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:

zato shto oni misle da mi mislimo da je deda sve smislio i izveo sam.

čika bane :lol:

pisala sam zimus na vocapu, kad sam ga videla u jednoj od onih bašti iz kneza, sa nekim čovekom i ženom iz polusveta kao iz drama ace popovića... masne kose, prljavkasta odeća, glasno baljezganje i cerekanje, nešto kao pripiti... baš sam pomislila, ni bogataši više nisu što su nekad bili.

pa posle pomislim, ma mora sve to da se vodi na nečije ime, možda mu ne daju ni za rakiju...

Link to comment
45 minutes ago, slepa živana said:

čika bane :lol:

pisala sam zimus na vocapu, kad sam ga videla u jednoj od onih bašti iz kneza, sa nekim čovekom i ženom iz polusveta kao iz drama ace popovića... masne kose, prljavkasta odeća, glasno baljezganje i cerekanje, nešto kao pripiti... baš sam pomislila, ni bogataši više nisu što su nekad bili.

pa posle pomislim, ma mora sve to da se vodi na nečije ime, možda mu ne daju ni za rakiju...

jbg !

Los ricos también lloran (Series) - TV Tropes

Link to comment
8 hours ago, levi said:

umro tata Branko Stefanović?

 

 

Biće zanimljivo kad se skupe kod notara... 257 minobacačkih granata 120mm, 128 automatskih pušaka m70a, 42 sanduka municije 7,62mm...

  • Haha 4
Link to comment
15 hours ago, Cyan said:

Biće zanimljivo kad se skupe kod notara... 257 minobacačkih granata 120mm, 128 automatskih pušaka m70a, 42 sanduka municije 7,62mm...

 

... hotel Šumadija komada 1, bejzbol palica korišćena komada 15, fantomka crna korišćena komada 15 ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...