Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Mislim da je krepo i robin kuk, uk mfa u doba bombardovanja... možda je on nekome prezupčio na solanu u varljivim hodnicima sjećanja... :fantom:

 

(ne od korone, davno zakovrno)

Link to comment
Mislim da je krepo i robin kuk, uk mfa u doba bombardovanja... možda je on nekome prezupčio na solanu u varljivim hodnicima sjećanja... :fantom:
 
(ne od korone, davno zakovrno)

Juce, tacno 15 godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
5 hours ago, djeneralche said:

Ja nikad cuo za tog lika, po cemu je poznat?

 

Jastozima ;)

 

Čovek je klinički psiholog iz Kanade, postao je poznat kad se usprotivio nekoj uredbi kanadske provincijske vlade o korišćenju ličnih zamenica. Posle toga je jako lepo kapitalizovao svoj uspeh preko Youtube kanala, Patreona, knjiga koje je objavio, predavanja koja naplaćuje... alt rightovci ga simpatišu a on kategorički tvrdi da nema nikakve veze s njima. Izuzetno je antilevičarski nastrojen. Kad ga slušaš, sve što priča ima smisla. Kad uđeš malo u dubinu vidiš da je prilično plitak odnosno meša se u masu tema o kojima nema pojma a uspešno se prodaje kao ekspert. Njegova TV debata s Žižekom bila je najgledaniji događaj tog tipa u istoriji modernog broadcastinga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...