Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

pa, zbog ovog u kvotu, zbog onog što se dešavalo prethodne dve večeri, zbog toga što žandari koji su prebili onu trojicu na klupi (a oni drugi koji su mnogo nežnije pendrečili dva Brata su popili kazne i otkaz), zbog ludila u kome se nalazi ova zemlja

 

neću se ni malo ustezati da iskažem svoju radost, učestvujem u nekoj novoj "balonijadi" i nazdravim ako sva ova bulumenta koja nas teroriše ode pod zemlju pre mene. zbog korone ili čega drugog.

Quote

On je govoreći o momku koji je preminuo od korone rekao da je “reč je o notornoj laži”.

“Lekari su se borili do poslednjeg sekunda. Mi u Zemunskoj bolnici imamo respiratore, mislim da je treća po broju respiratora. Reč je o licu vrlo loše prošlosti, osuđivanom za krivična dela. Drugo lice je Sloba Robija, višestruko osuđivano lice. Nemojte takve da predstavljate kao junake, znamo s kim imamo posla. One koji profesoru Baziću guraju prste u usta i govore kurvo, nemojte mi predstavljati kao junake”, rekao je Vučić.

ako moderacija misli da je ovaj post neprimeren pravilima i politici foruma, neka ga briše.

Edited by djordje geprat
Link to comment
16 minutes ago, Arkadija said:

Ni ona nije odbolovala 14 dana. Svi iz SNS su nadljudi, pobedili koronu pre roka. Samo običan svet metiljavi 2-3 nedelje.

sad će da je pošalju u sjenicu i tutin da obodri živalj.

Link to comment
58 minutes ago, Arkadija said:

Ni ona nije odbolovala 14 dana. Svi iz SNS su nadljudi, pobedili koronu pre roka. Samo običan svet metiljavi 2-3 nedelje.

Vip salon+24/7 nega+hiperbaricna komara

Link to comment
8 hours ago, Haralampije said:

Vip salon+24/7 nega+hiperbaricna komara

+ plazma

 

 

Ne znam da li je bilo. D.M. Palma je pozitivan i hospitalizovan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...