Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Šta se dogodilo sa Čedom Jovanovićem? Posle preležane korone ljudi se obično oporavljaju, a on samo lema ljude i daje izjave policiji. I kakva je njegova povezanost sa tom klinikom za rehabilitaciju, da dan posle incidenta sa vlasnikom, on ponovo dolazi tu u društvu gospoje i onda napada advokata???

Link to comment
5 minutes ago, Arkadija said:

Šta se dogodilo sa Čedom Jovanovićem? Posle preležane korone ljudi se obično oporavljaju, a on samo lema ljude i daje izjave policiji. I kakva je njegova povezanost sa tom klinikom za rehabilitaciju, da dan posle incidenta sa vlasnikom, on ponovo dolazi tu u društvu gospoje i onda napada advokata???

ko zna šta su mu davali, možda je od hipervitaminoze

 

u svakom slučaju treba taj slučaj predočiti who-u pa možda bude novih protokola za lečenje

 

 

 

ps

ima na ldp topiku analiza situacije, u skladu sa dostupnim informacijama

  • Haha 1
Link to comment
21 hours ago, Krcun said:

Duboko sam uveren da je tacna prica da ga je tukao jer mu je ovaj opsluzivao zenu

I to dok se on borio za dah u bolnici. Stvarno nije lepo. Ženi ne sme da pisne, jer mu se sve vodi na nju. Zato je na mučeniku iskalio sav bes.

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

ko zna šta su mu nisu davali, možda je od hipervitaminoze

 

u svakom slučaju treba taj slučaj predočiti who-u pa možda bude novih protokola za lečenje

 

 

 

ps

ima na ldp topiku analiza situacije, u skladu sa dostupnim informacijama

opravila da valja.

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ko zna šta su mu davali, možda je od hipervitaminoze

 

u svakom slučaju treba taj slučaj predočiti who-u pa možda bude novih protokola za lečenje

 

 

 

ps

ima na ldp topiku analiza situacije, u skladu sa dostupnim informacijama

Potpuno sam ispustila taj topik iz vida, smejem se na glas sada kad sam pročitala par stranica.

Link to comment

– Pratio sam protokol Saveza i pre nekoliko dana sam testiran na Covid-19 i bio sam pozitivan. Na moju sreću, osećam se dobro, ali ću biti izolovan dok mi ne kažu drugačije. Kada mi zdravstvene ustanove to dozvole veoma rado ću se vratiti u svoju svakodnevnicu i na posao – izjavio je Ćavi.

Link to comment
Quote

 

Anti-mask US senator who called coronavirus a hoax tests positive for Covid-19

Jason Rapert described face covering mandate as ‘an overreach of executive power’

An Arkansas senator who shared an article that described the coronavirus pandemic as a “hoax” has contracted Covid-19.

 

https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/jason-rapert-coronavirus-hoax-face-mask-arkansas-asa-hutchinson-a9640156.html

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...