Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

ne mogu se radovati ničijoj smrti i tačka. sve i da ga dokači korona i dokusuri ne bih bio sretan, više razočaran što je uspeo da se izmigolji pravu i pravdi

 

to da će svako da baci kašiku nema sumnje, samo ne vidim neki preterani razlog za sreću u tome

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, koksy said:

"dobro je kad mi popalimo njihovo selo i silujemo žene, loše je..."

 

"...kad se oni raduju sto nas vise nema."

 

Da, isto je, al' na Mesecu.

Link to comment

Imaš samo jednu malu začkoljicu, takve u Srbiji nikad ne dohvati ruka prava i pravde.

Pa nama, ostalom plebsu ostaje ova sitna zadovoljština 

Link to comment
4 minutes ago, Meazza said:

 

"...kad se oni raduju sto nas vise nema."

 

Da, isto je, al' na Mesecu.

 

 

"dobro je kad se mi radujemo što odapeo Sloba, loše je kad se oni raduju što je ubijen Zoran."

  • -1 5
Link to comment
Just now, koksy said:

 

 

"dobro je kad se mi radujemo što odapeo Hitler, loše je kad se oni raduju što je ubijen ..."

 

Ovako može do totalnog apsurda.

Aj ne troluj više, pliz

 

Link to comment
11 minutes ago, koksy said:

 

 

"dobro je kad se mi radujemo što odapeo Sloba, loše je kad se oni raduju što je ubijen Zoran."

 

Sloba je ubica, Djindjic je ubijen. Nadam se da samo trolujes i da ti se moralni kompas nije toliko poremetio da ih stavljas u istu recenicu.

Edited by Meazza
  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, koksy said:

 

 

"dobro je kad se mi radujemo što odapeo Sloba, loše je kad se oni raduju što je ubijen Zoran."

 

ovaj prvi jedan od najvecih masovnih ubica u istoriji zemlje, drugi streljan ispred vlade od strane istih tih masovnih ubica od ovog prvog

  • +1 3
Link to comment

da rezimiramo: da se šenluči!  jer to je, dabome, tako ljudski.

ovim su, cenim, argumenti iscrpljeni pa ne bih više trolovao.

 

Link to comment

Kod mene je preovladao osecaj nezadovoljstva zbog nezavrsene stvari i sto ce to, makar u slucaju Branka Stefanovica, tako ostati zauvek. 

Link to comment
17 hours ago, francuski sobar said:

mene je i balonijada rastužila najozbiljnije

 

 

 

 

Evo suzu sam pustio opet

  • Haha 1
Link to comment
da rezimiramo: da se šenluči!  jer to je, dabome, tako ljudski. ovim su, cenim, argumenti iscrpljeni pa ne bih više trolovao.   

 

 

da se koga briga, dabome i ljudski. chinjenica da cedu svi na lopatu istovremeno i obavezuje i oslobadja. skoro pa ravnopravno, s obzirom na ishod dry.png 

uzbunjivachu se zivi usrashe u zivot bez veceg uzbudjivanja. da li je moralno. da li je u redu. helikopter oborishe, pilota proglasishe za hevi drinkera. da li je moralno ili se bash moralo, za sitan car i malo slave. podugachak je red samo za izvinjavanje...

 

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, koksy said:

da rezimiramo: da se šenluči!  jer to je, dabome, tako ljudski.

ovim su, cenim, argumenti iscrpljeni pa ne bih više trolovao.

 

 

Mnogo je gore relativizovanje osnovnih vrednosti, poredjenje ubice i ubijenog. Senlucenje jeste mozda nisko i ruzno; ovo drugo je nastrano.

Link to comment

nekako se sve vreme namerno prenebregava činjenica da ja upravo kritikujem licemerje apropo šenlučenja na obe strane.

ali, eto, to je (šenlučenje, naime) samo možda nisko i ružno pa onda,sledstveno,  možda i nije.

 

zaista neću više o ovome, izvinjavam se svima na uznemiravanju.

Edited by koksy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...