Jump to content
IGNORED

гласање Дија-Споре


srgjeef

Recommended Posts

Ko je prvi u Lisabonu i Londonu?
Pa kapiram BoTa. Ako su se ovi i tamo zapatili do mojega.. Nego ne mogu da saznam ostale detalje, živo me zanima dal je Velja ili Grobar drugi u Londonu.
Link to comment
  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jms_uk

    35

  • Luc

    31

  • Indy

    30

  • Marvin (Paranoid Android)

    18

Jel ima neko podatke o izlaznosti u UK, USA, Portugaliji i Kanadi?
Bio i glasao, oko 15.30. Do tog vremena u njujorskom Konzulatu glasalo je nesto preko 70 ljudi. Prema recima poznanika iz Konzulata jos toliko bilo preko dana, ali ovaj put nisu mogli da glasaju (za razliku od prosle godine), posto su greskom RIK-a izbrisani s birackog spiska. Inace, u Njujork stiglo i 13 clanova birackog odbora iz Beograda. Toliki broj "kontolora" pohodi i Chikago, Vasington i Los Andjelos. Nema sta, bogata zemlja. Ima se, moze se :wink:
Link to comment
Pa kapiram BoTa. Ako su se ovi i tamo zapatili do mojega.. Nego ne mogu da saznam ostale detalje, živo me zanima dal je Velja ili Grobar drugi u Londonu.
Aj sad realno, ko jebo te živi u Londonu i glasa za Radikale... Neke stvari mi ne idu u glavu.
Inace, u Njujork stiglo i 13 clanova birackog odbora iz Beograda. Toliki broj "kontolora" pohodi i Chikago, Vasington i Los Andjelos. Nema sta, bogata zemlja. Ima se, moze se :wink:
Ovo je inače poseban haos. Bilo bi interesantno videti koliko para je ova država potrošila na ovu igrariju. Edited by eraserhead
Link to comment
Aj sad realno, ko jebo te živi u Londonu i glasa za Radikale... Neke stvari mi ne idu u glavu.
Ima ih koliko hoces, samo srecom nemaju pravo glasa, ili nemaju vremena (ne znaju, rade, daleko zive) da glasaju.
Link to comment
Aj sad realno, ko jebo te živi u Londonu i glasa za Radikale... Neke stvari mi ne idu u glavu.
Ogroman broj ljudi, koji samo verovatno nemaju pojma kako da se prijave/gde da odu na glasanje/da se uopšte glasa u dijaspori.Ovakvo pitanje uopšte ne treba postavljati, logičnije bi bilo pitati ko živi u Srbiji i još glasa za radikale? Oni su bar sve čari SPS/SRS vladavine osetili na svojoj koži, dok ova nesretna raja koja je '92-'99 otišla u Britaniju o tome zna u teoriji. živeli su u Britaniji i sa bezbedne distance navijali za nebeski narod. A Srbi se mahom, kao i većina iseljenika, getoiziraju u svoje komune, tako da vrlo lako preovladava duh da su Sloba i šešelj do jaja, Arkan narodni heroj, da nam NATO ništa ne može i da se pod sankcijama u stvari živelo super jer je bilo benzina na svakom ćošku, a cene svuda jeftine, pa si sa 100 funti kad dođeš na odmor u Srbiju bio badža.
Link to comment
Konzulat u Trstu, kao i uvek ide u krajnosti. Ili ne može ništa, ili kao ovaj put za glasanje, dobio sam pismo, e-mail i SMS sa pozivom na glasanje. :lol: Sutra idem da glasam(u Italiji se glasa 20-og.)
Pih, `vezisto`- meni poslali samo pismo, i to bez broja zgrade... <_< :wink: Obavila svoju gradjansku duznost.Sad cekam.... :unsure:
Link to comment
Ovakvo pitanje uopšte ne treba postavljati, logičnije bi bilo pitati ko živi u Srbiji i još glasa za radikale? Oni su bar sve čari SPS/SRS vladavine osetili na svojoj koži, dok ova nesretna raja koja je '92-'99 otišla u Britaniju o tome zna u teoriji. živeli su u Britaniji i sa bezbedne distance navijali za nebeski narod. A Srbi se mahom, kao i većina iseljenika, getoiziraju u svoje komune, tako da vrlo lako preovladava duh da su Sloba i šešelj do jaja, Arkan narodni heroj, da nam NATO ništa ne može i da se pod sankcijama u stvari živelo super jer je bilo benzina na svakom ćošku, a cene svuda jeftine, pa si sa 100 funti kad dođeš na odmor u Srbiju bio badža.
Boldovano - odgovor na pitanje svima koji se cude kako to da neko ko zivi u UK, US&A, Kanadi, Nemackoj ili nekoj drugoj zapadnoj zemlji moze da glasa za SRS/SPS.
Link to comment

nisam glasao.daleko mi stutgart.a ne vredi ni za jednog kandidata cekati ceo dan u guzvi na autobahn-u ili platiti 70 evra ICE.nek se jebu...bio sam u parku sa detetom ceo dan. lepo vreme.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...