Jump to content
IGNORED

Roditeljstvo, 2-8 Nedelja pakla


Ravanelli

Recommended Posts

On 19.3.2020. at 9:20, adam said:

i frankestajn junior je super za juniore. 

 

ja sam inace za to da se deca od malena naviknu na crno-bele filmove jer ako se ne krene na vreme, tesko da ce im se zapatiti kasnije. 

 

AHahaa, ja skoro pustio klinki. I, da, film je i dalje super, ali ima par scena pred kraj koje su za malo stariju publiku ili problematicne.

Link to comment

Ja nisam izvodila decu nekoliko dana već. Stariji pati za drugarima ali imamo viber grupu pa kačimo fotke da se gledaju i pozdrave ponekim video klipom. To mi znači jer vidi da nije jedini kod kuće već i ostali drugari.

Bebu boli dupe de je, samo da sam ja u vidokrugu.

Ako se situacija stabilizuje u smislu (ne)discipline stanovništva i rizičnih, vodiću ih na kratko u šetnju i to bebu u nosiljci a dečaka za ruku i vojničkim maršom krug oko bloka. Ništa lopta, tobogan i ostalo. Sašiću starijem i masku sa Blejzom ako treba. 

Link to comment
13 minutes ago, gospa buba said:

svejedno. nije mi lepo. jeste da je privlachno praviti malu decu na kretene, ali meni bash bash :sad:

sent from bubamoto
 

+1

Nekako je skroz trulo praviti budalom nekog ko ti bezgranicno veruje

Edited by Lezilebovich
Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

svejedno. nije mi lepo. jeste da je privlachno praviti malu decu na kretene, ali meni bash bash :sad:

sent from bubamoto
 

 

Ijao bre, kenjas, gospo. biti zatvoren s malom decom u kuci nedeljama, treba ostati normalan i sacuvati svaki promil snage kako bi smo im bili na roditeljskoj usluzi.

 

ovo je ko da kazes da ih pravimo kretenima kad im serviramo deda mraza. ili kao da roberto benigni pravi malog u "zivot je lep" kretenom u konc logoru kad mu izmislja prevode nemackih naredjenja.

 

 

 

Link to comment

I mi đuskamo i skačemo uz muziku. Izlazimo minimalno. Mnogo je mala i ne možemo da joj objasnimo da ne sme da pipa ništa. Imamo veliki balkon pa tu izlazi da se igra.

Link to comment

Da, mora se napolje. Mi bili do placa. Moracu da uzmem nesto privremeno za tamo odmah. Neki kontejner, samo da ima gde da stavim stvari

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...