Jump to content
IGNORED

Roditeljstvo, 2-8 Nedelja pakla


Ravanelli

Recommended Posts

da dodam i ja par starih bisera koji su se pokazali kao interesantni kod klinaca - arsenik i stare cipke, bringing up baby (hrvatski prevod silom dadilja), mon uncle i jos kojesta tatijevo.  

 

da, stari kluzo je super za klince. a i party, kad smo vec kod selersa. 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Goranz said:

I Ulazak voza u stanicu bi mogao da im pobudi interesovanje za saobraćaj... a Izlazak radnika iz fabrike da nagoveštaj šta ih čeka.

taman htedoh da preporucim i ti me pretece. :D

Link to comment

Ahaaha, thanks za predloge. Arsenik i stare cipke je super film. I zandar iz San Tropea! Tako nesto sam trazio. Errol Flynn, sto da ne.

 

Ova moja sa 7 gledala Neki to vole vruce i odlepila na film.

Link to comment

Bio je i onaj mladi ajnstajn veliki hit, ali sto se tice starih avantura, tu je zakon bio burt lancaster u filmu crimson pirate (kod nas pod nazivom crveni gusar), pa onda ceo bunt westerna sa shaneom na celu, mag 7 itd., od ratnih dirty dozen, od sportskih escape to victory, od muzickih a hard days night, annie, pa cela bulumenta mjuzikala sa geneom kellyjem, martin-lewis komedije... 

 

Link to comment

i frankestajn junior je super za juniore. 

 

ja sam inace za to da se deca od malena naviknu na crno-bele filmove jer ako se ne krene na vreme, tesko da ce im se zapatiti kasnije. 

Link to comment

junoša iz čista mira uzeo sa police fotku iz vrtića i viče iz sve glave LENO LENO LENO....

pa pogleda u mene ko kerić neki najtužniji i kaže: tata hoću u vrtić, želi da vidim Lenu. ja sam se u nju zaljubio.

u junu puni 5 godina. malo mi falilo da zaplačem posle 300 godina, ali se trgnem i nabrzaka na youtube nađem neku disney songs playlistu i onda smo đuskali nas troje uz to pola sata.

sad razmišljam, brojim dane, povukao sam ih iz vrtića pre 10ak dana kad sam video da debili ne nameravaju da ukinu škole i vrtiće, (pa u kriziranju idu ispred većine dece) a onda pomislim da nam ne gine još 4-5-8-12 meseci ovoga.

jadna majko :laugh:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...