Jump to content
IGNORED

Roditeljstvo, 2-8 Nedelja pakla


Ravanelli

Recommended Posts

Mislim da je sa klincima (posebno jedincima kao u mom slučaju) upravo najveći problem to što će u narednih 5-6-7... sedmica jedino društvo da im budu roditelji.  :dry:

Link to comment
43 minutes ago, omiljeni said:

junoša iz čista mira uzeo sa police fotku iz vrtića i viče iz sve glave LENO LENO LENO....

pa pogleda u mene ko kerić neki najtužniji i kaže: tata hoću u vrtić, želi da vidim Lenu. ja sam se u nju zaljubio.

u junu puni 5 godina. malo mi falilo da zaplačem posle 300 godina, ali se trgnem i nabrzaka na youtube nađem neku disney songs playlistu i onda smo đuskali nas troje uz to pola sata.

sad razmišljam, brojim dane, povukao sam ih iz vrtića pre 10ak dana kad sam video da debili ne nameravaju da ukinu škole i vrtiće, (pa u kriziranju idu ispred većine dece) a onda pomislim da nam ne gine još 4-5-8-12 meseci ovoga.

jadna majko :laugh:

 

:( I ova moja isto. kako cu ja da prezivim dva meseca bez X?! 8g. mislim se, zaboravila bi ga do sledece subote da idete normalno u skolu...

Link to comment
2 hours ago, villiem said:

ne ide skola sa ovim stresom, ok ?!

liverpul sampion i toeto, aupm

Au kod nas su škole u rasulu (osnovna i srednja). Nadam se da će se uhodati sledeće nedelje.

Najmanji pati što se nisam vratio, svaki dan mu reportujem da je avion u kvaru, srednja pati za društvom, velika će da popizdi od škole al bar ne mora u karantin zbog mog dolaska.

 

20200319_224605.jpg

Link to comment
10 hours ago, maheem said:

Je l izvodite klince vanka?

Nama zakljucali krov :(

 

izlazimo dva puta dnevno po oko ~1h ... roleri ili trčanje, samo dete i jedan od roditelja. nikakav kontakt sa drugima 

 

 

ovo dobili na poslu, kao MS family learning centar u tri starosne grupe 3-6; 6-9 i 9-12 - ništa nisam gledao, možda ima nešto interesantno 

https://education.microsoft.com/en-us/resource/755e5a8b?ocid=FY20_soc_omc_br_fb_Family_Learning

 

 

Link to comment
11 hours ago, maheem said:

Je l izvodite klince vanka?

Nama zakljucali krov :(

 

moja je danas bila sa ujakom dva sata u košutnjaku. zabranila sam da se vere po spravama i da sedaju u kafić. samo šetnjica.

Link to comment
52 minutes ago, maheem said:

 

Najmanji pati što se nisam vratio, svaki dan mu reportujem da je avion u kvaru, srednja pati za društvom, velika će da popizdi od škole al bar ne mora u karantin zbog mog dolaska.

 

 

Ah, uhvatila te blokada...

 

Moras da menjas kvarove, na kraju gremlini, gnomi, mali zeleni irci...

 

 

Link to comment
17 hours ago, maheem said:

Je l izvodite klince vanka?

Nama zakljucali krov :(

 

Da, oko 2 čuke dnevno. Zaključali nam sportski centar (sa dečjim igralištima) katancem, pa se motamo po kraju, bicikl po trotoaru i sl. 

Kad zabrane skroz, trćkaraće oko zgrade, ima plato iza zgrade 10x10m, neće da me hapse zbog toga, broj ljudi koje tu možemo da sretnemo je 0.

Link to comment

Oko 2 sata pre, 2 sata posle

Uvek neki prostori vde nema ko da nam pridje

Jedino sto smo solo uvek. Cekamo da kumovima prodje jos par dana da napune 15 dana izolacije, pa da se playdateujemo. Tesko je bez druge dece

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...