Jump to content
IGNORED

Roditeljstvo, 2-8 Nedelja pakla


Ravanelli

Recommended Posts

ja bih dodao jednu dodatnu stvar:

 

- what else to do? :D

 

salu na stranu. prednost za mene je da ustajem sat vremena kasnije, a pocinjem da radim malo ranije, i ako zavrsim onda kad bih inace dosao kuci, onda sam skoro svaki dan 1 sat u plusu.

bez obzira na to, vec se radujem da cu sledece nedelje ici 2 dana u office. na dva monitora, sjajna fotelja, bez unutarporodicnih "jel mozes caskom..." :D

Link to comment

Danas radili engleski uz pomoć Google učionice. 

Tužni smehotres, makar u ovoj fazi. 

Napiše šta treba da se uradi na papiru a onda se to fotka i UL na učionicu.

Prosto k'o pasulj.

Link to comment
1 hour ago, Svarog said:

sinoć sam pratio neki webinar vezan za remote rad, kao i za generalno vođenje tima u vreme krize ("Resilience in times of crisis").

i okače ovaj slajd:

vQeAGuX.png

 

Par stvari:

- ovo vidim i po mom timu, svi rade debelo preko 8 sati dnevno.

- u ovoj konkretnoj situaciji to je verovatno dobrim delom prouzrokovano time jer i nemaju mnogo toga drugog da rade (ili bar nisu u stanju da sebi organizuju)

- inače, ljudi koji rade full remote imaju taj problem da ako nemaju kvalitetnu (samo)disciplinu završe tako što po ceo dan sede ispred računara i rade, i u gaćama su.

- moja supruga nema razumevanja za gornji chart. kao ni za moje novo "radno vreme".

Meni je jedini plus sto ce posle ovog da bude značajniji priliv freelancerskim poslova na Upworku I fiverru. Sad radim 4h dnevno, a kad se malo stabilizuje očekujem i po 6 h dnevno da bude posla. 

Link to comment
20 minutes ago, Ros said:

ja bih dodao jednu dodatnu stvar:

 

- what else to do? :D

 

salu na stranu. prednost za mene je da ustajem sat vremena kasnije, a pocinjem da radim malo ranije, i ako zavrsim onda kad bih inace dosao kuci, onda sam skoro svaki dan 1 sat u plusu.

bez obzira na to, vec se radujem da cu sledece nedelje ici 2 dana u office. na dva monitora, sjajna fotelja, bez unutarporodicnih "jel mozes caskom..." :D

donela sam monitore i sve moze chaskom, toliko sam dobre volje :D

Link to comment
2 hours ago, Svarog said:

- inače, ljudi koji rade full remote imaju taj problem da ako nemaju kvalitetnu (samo)disciplinu završe tako što po ceo dan sede ispred računara i rade, i u gaćama su.

Ja radim full remote i sedim u gaćama za kompom i blejim po internetu, igram igrice i pizdim na sebe jer mi idu dedlajni a mene sve nešto mrzi. :(

Link to comment
12 minutes ago, JozoMujica said:

Ja radim full remote i sedim u gaćama za kompom i blejim po internetu, igram igrice i pizdim na sebe jer mi idu dedlajni a mene sve nešto mrzi. :(

 

Slicno. Meni je bio deadline da zavrsim nesto danas i juce sam od 22 do 4 odradio. Za rok sam znao vec mesec dana ...

Link to comment
Jebe ne vadi?
Je l ukinulo prolecni raspust? Los sken sam dobio , ne vidim sta pise [emoji3]
Jašta je
Ukinuo raspust, naredio da mora da se radi proba male mature.
Povećaće obim nastave....
Ne pitaj, skače mi pritisak
Link to comment
1 hour ago, bags said:

 

Slicno. Meni je bio deadline da zavrsim nesto danas i juce sam od 22 do 4 odradio. Za rok sam znao vec mesec dana ...

A ne, ako radiš remote, nema procrastination. Ode sve u 3lp.

Link to comment
1 hour ago, renne said:

Jašta je
Ukinuo raspust, naredio da mora da se radi proba male mature.
Povećaće obim nastave....
Ne pitaj, skače mi pritisak

ukinuo ili skratio? juche mi junior poslao neki mrljav dopis, nisam ni chitala.

 

reshavacemo malu maturu od kuce, ihiii :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...