Jump to content
IGNORED

Roditeljstvo, 2-8 Nedelja pakla


Ravanelli

Recommended Posts

3 minutes ago, maharaja said:

Malopre vidim da mali rođak panično širi na instagramu da svi moraju da upale RTS, jer kao mere koliko ljudi gleda, pa ako ne bude dovoljno moraće na leto u školu :ajde:

 

Nece, nece, nece

Link to comment

Sta je pametnije ciniti kod kuce, tj. sta je bolje za imunitet u ovim okolnostima? Vezbati (kucni trening) ili cepati luka, slanine i gledati serije? Sta vise pomaze organizmu sada, napor ili ladovina? 

Zbunjen sam zbog onog maratonca. 

Edited by Plajvi
pogresan topic
Link to comment
52 minutes ago, Plajvi said:

Sta je pametnije ciniti kod kuce, tj. sta je bolje za imunitet u ovim okolnostima? Vezbati (kucni trening) ili cepati luka, slanine i gledati serije? Sta vise pomaze organizmu sada, napor ili ladovina? 

Zbunjen sam zbog onog maratonca. 

 

To sto maratonac potrosi na trci, ti neces potrositi nikad. Takvo praznjenje organizma obican covek dozivi jedino ako par dana zaglavi bez hrane (dehidratacija, potpuna istrosenost svih skladista glikogena, nedostatak gotovo svih vaznih minerala - i rezultat svega toga = drastican pad imuniteta).

 

U ovoj situaciji, umerena fizicka aktivnost pomaze.

Isto tako, nije problem ni nabaciti par kg zato sto i to ojacava imunitet. 

 

*nisam strucnjak

Link to comment

Dajte neke predloge filmova za gledanje, uzrast od 8 do 10, recimo. Posto smo naravno odgledali sve, trazim neke egzoticnije i starije filmove. Nesto a la zimski bioskom iz so-called naseg detinjstva.

 

Pre ovih new-age ogranicenja i rejtinga, ja se secam da sam bio bas klinac, tu negde, 8-9 kad sam gledao gomilu Hickoka. Isao ciklus uvece, jedan film nedeljno. I filmove u Kino Oku... Jel se tako zvalo? Ova deca danas su prerazmazena kolicinom infantilne produkcije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...