Jump to content
IGNORED

Roditeljstvo, 2-8 Nedelja pakla


Ravanelli

Recommended Posts

Just now, Moća said:

Gunisi, Lavirint, Dzumandzi, Spejs dzem...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Lavirint! Odlicno! Ovo ostalo smo odgledali, ali to je ta kategorija. :)

Link to comment

taj uzrast moze i ET, povratak u buducnost, adamse, gremline a moze vala i da uplovi u star wars ladno. 

 

 

naravno - ako vec nije odradjeno... 

 

 

samo da napomenem - board games i slicne igrice ako ko ima mogu biti lepa zabava za malo starije klince. ja sam pre nekog vremena pazario ticket to ride europe (mi to zovemo vozici) i igrali redovno s prijateljima i kumicima petkom, stopirali sad u petak na neko vreme. igrica je odlicna, svi smo navuceni pa mi pada na pamet da mozda tako nesto nije losa ideja - da se izvuce ako sedi u nekom zapecku. 

 

 

 

Edited by adam
Link to comment

Zathura! Povratak u buducnost x 3! Gremlini! Odlicno!

 

ET, takodje na listi, nego ona nesto odbija da ga gleda. SW smo apsolvirali, ali ako ovo potraje sve cemo ispocetka. Ovde se broje sati dok nam ne puste Disney+, tu ce valjda biti svega toga i Mandaloriana, da ne moram da se cimam sa trazenjem.

 

Drustvene igre su zakon. Mi picimo Carcassone, doduse sad nam treba nesto sto ne zahteva previse mozdanih celija. Imam utisak da smo svi u kuci malo oglupeli posle 6 dana izolacije. Do kraja cemo igrati kamena s ramena kuhinjskim posudjem. :D

Link to comment
10 minutes ago, chandra said:

Zathura! Povratak u buducnost x 3! Gremlini! Odlicno!

 

ET, takodje na listi, nego ona nesto odbija da ga gleda. SW smo apsolvirali, ali ako ovo potraje sve cemo ispocetka. Ovde se broje sati dok nam ne puste Disney+, tu ce valjda biti svega toga i Mandaloriana, da ne moram da se cimam sa trazenjem.

 

Drustvene igre su zakon. Mi picimo Carcassone, doduse sad nam treba nesto sto ne zahteva previse mozdanih celija. Imam utisak da smo svi u kuci malo oglupeli posle 6 dana izolacije. Do kraja cemo igrati kamena s ramena kuhinjskim posudjem. :D

Zadajte temu, papiriće na čelo pa pogađajte šta/ko ste

Edited by maheem
Link to comment

Ima i ovo, da se malo oraznovrsni fond reci srpskohrvatskog:

 

Tonka i Spiro su super decja knjizica Olje Savicevic Ivancevic, autorice Adio, Kauboju

 

OD PETKA UŽIVAJTE U „KAZALIŠTU NA DALJINU“!

Draga djeco, osim škole na daljinu, od ovog petka pratite i kazalište na daljinu!
Gradsko kazalište lutaka Split u vaš dom donosi neke od svojih najgledanijih predstava, a program započinje online premijerom predstave Šporki Špiro i Neposlušna Tonka u petak 20.3. u 18:00 sati.
Predstavu možete gledati putem YouTube kanala http://bit.ly/2x28alR, a nakon premijere predstava će do daljnjeg biti dostupna za gledanje.
Detaljan raspored idućih online premijera objavit ćemo uskoro, a za linkove na predstave i ostale informacije pratite www.gkl-split.hr i Facebook profil kazališta.
Više o predstavi na http://gkl-split.hr/predstava/tonka-i-spiro

Link to comment

Pričao danas sa sestrom koja predaje nemački u Novom Sadu. Kaže da su najmanji problem učenici, ministarstvo i uprava škole ih ubijaju gomilama idiotskih izveštaja i formulara.

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...