Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

20 hours ago, vememah said:

Ako sam dobro skapirao, ne mogu da odande lete direktno za Britaniju ili SAD pa dođu ovde na par nedelja u hotel da bi ih primili kao dokazano čiste kad slete tamo.

Pre nekoliko nedelja sam ih viđao po Novom Sadu. Bilo mi čudno kako su se tu obreli. Divno, nova vrsta kovid turizma. Samo da se koji dinar ućari.

Link to comment
6 minutes ago, Facundo Orellana said:

Pre nekoliko nedelja sam ih viđao po Novom Sadu. Bilo mi čudno kako su se tu obreli. Divno, nova vrsta kovid turizma. Samo da se koji dinar ućari.

ja danas video jednog na keju. dingospo, pantalone, košulja podvrnutih rukava, naočare za vid(znači čitao knjige) i naravno maska po propisu

 

malo falilo da ga pitam, šta bre ti radiš ovde

Link to comment

Meni je i bukvalno muka od ovih retarda sta nam rade, ne znam kako da se izolujem vise koliko se nerviram.

Karantin turizam, wtf?
Mi smo zelena zona pa primamo Indijce u karatnin za njihova putovanja dalje? Kakav crni karantin? Pa jesu li oni normalni truncicu makar, da prosti cenjeni auditorijum, dupe bi svoje dali za neku kintu.
Kazu trzi im se PCR test, kao i da je na aerodromu otvorena laboratorija za dijagnostiku korona virusa za sve one putnike koji nemaju PCR test, antigenski nalaz ili nisu vakcinisani.

Ma vazi! Pa sto ne idu u karantin u ditrktnu zeljenu destinaciju.
Jezivo.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam sleteo iz Dohe 11 juna i 80% aviona su bili indusi. Ta prica je ocigledno starija od mesec dana. Bile su neke devojke koje rade za Qatar Airways sa mnom na letu koje su prokomentarisale da dolaze jer im ne treba viza i uslov je samo negativan PCR test.

Link to comment
On 5.7.2021. at 16:44, Далибор said:

 

Ključni momenti iz članka:

 

Quote

Indian expatriates residing in the United Arab Emirates, United States, Canada, Saudi Arabia, Hong Kong and several others have been stranded in India for months as countries around the world have either banned flights or arrivals from the subcontinent in response to the Covid-19 pandemic. As a result, Serbia, which is the only country in Europe not to require visas for Indian nationals, has become a popular quarantine location...

According to Indian tour operators who are selling three, fourteen and 22-day quarantine packages in Serbia, over 1.000 Indian nationals have already visited the country...
On select flights from Belgrade, airlines are recording over 60% occupancy by Indian passport holders...
Thousands of desperate travellers have chosen to return to the UAE by quarantining themselves for fourteen days in Serbia.
 
Edited by vememah
Link to comment

Biće da sami nadziru sebe.

 

by quarantining themselves

 

 

 

Edit 

Aha, već piše u postovima iznad.

Edited by Malkmus
Link to comment

Pa to, ne znam samokoliko puta su bg hosteli jeftiniji od londonskih nhotela. Takodje imaju mogucnost iznajmljivanja namestenih kuca gde moze boraviti i po 8 ili 10 hindusa

Ali dobro delta soj je u indiji u samrtnom ropcu i za nas su safa mnogo opasniji gastosi iz uk 😀 hvala bobu pa ih je malo. Kao i turisti koji se vracajy iz spabije i grcke koju su englezi uspesno zasejali delta sojem

Link to comment
Quote

 

...u poslednje vreme u Beograd došao veliki broj državljana Indije, zemlje iz koje se počeo širiti delta soj i koja ima ogroman broj novozaraženih.

"Prvi put čujem za to 'karantin turizam'. Ali, ako se ne varam svi ti ljudi koji ulaze u našu zemlju, najpre rade PCR test a potom ih vakcinišemo, kao i ostale strane državljane koje smo vakcinisali. Oni uđu sa PCR testom i prvi dan ih vakcinišemo, četvrtog dana se opet radi PCR test", rekao je Aleksandar Vučić uz opasku da su kod nas najveći ksenofobi oni koji se javno izjašnjavaju kao kosmopolite.

 

b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=07&dd=07&nav_category=12&nav_id=1887252

Link to comment
5 hours ago, Jumanji said:

Meni je i bukvalno muka od ovih retarda sta nam rade, ne znam kako da se izolujem vise koliko se nerviram.

Karantin turizam, wtf?
Mi smo zelena zona pa primamo Indijce u karatnin za njihova putovanja dalje? Kakav crni karantin? Pa jesu li oni normalni truncicu makar, da prosti cenjeni auditorijum, dupe bi svoje dali za neku kintu.
Kazu trzi im se PCR test, kao i da je na aerodromu otvorena laboratorija za dijagnostiku korona virusa za sve one putnike koji nemaju PCR test, antigenski nalaz ili nisu vakcinisani.

Ma vazi! Pa sto ne idu u karantin u ditrktnu zeljenu destinaciju.
Jezivo.

 

Jel stvarno neko sa foruma misli da su oni (vlast) sami sposobni da dođu na ovakvu ideju?

Link to comment

Mislim da je to manje bitno, da li su sami ili nisu. To rade zbog love i boli uh d za narod.

A ovog drekavca ne mogu da slusam cak ni u ovim klipovima, srce pocelo da mi lupa. Bednik.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...