Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

@renne Mnogo mi je žao što si izložen toj torturi. Tako maltretirati svet, iz obesti. Ne mogu da se druže po 5-10, mora 700. Neki propust u vaspitanju jeste napravljen, ja uvek branim klince ali i to moje je jedan mehur, u suštini.

 

Inače, snimali smo neke emisije u kamperu u Studenjaku. 'Studenti' koji su nam upadali u kamper... Sreća da nas je bilo 5-6 muškaraca, uglavnom povećih (osim mene, ali i ja sam bio toliko besan da sam da sam učestvovao u izbacivanju - verbalnim putem i oštrim pogledom, srećom, ali kakvi su to bli likovi moglo je biti svašta).

  • +1 3
Link to comment
Ma bre ZABOLE ih, oni koji uopšte veruju u koronu već su nafilovani mišljenjem da mladima od virusa nije ništa, "jači grip + mamurluk" a to je vredno partijanja. O ovima što ne veruju je bespredmetno, slučajno mi na IG iskočio add za neke handmade maske, moderne neke, nebitno. Komentari da se šlogiraš a sve mladi pišu "brnjičari, debili, jebale vas maske više itd". 
 
Letos smo se poklali na forumu oko "izbacivanja siroma omladine" iz Studenjaka, kao, jadne njihove bake i deke u unutrašnjosti, odneće im dečica virus. Ma idi, zato naše BG babe ne mogu da prođu preko Terazija kroz kolo. 

Opusteno, ako bude opet karantin eto kvaziurbanog olosa na selo.
Link to comment
13 minutes ago, Valkyrie said:

Letos smo se poklali na forumu oko "izbacivanja siroma omladine" iz Studenjaka, kao, jadne njihove bake i deke u unutrašnjosti, odneće im dečica virus. Ma idi, zato naše BG babe ne mogu da prođu preko Terazija kroz kolo. 

 

A domoroci međ' studentima poštuju sve mere? How yes no

Link to comment
22 minutes ago, SNARC said:

Nemamo neku internu kladionicu..da bude danas ispod 4000 zarazenih kako bi se otvorilo ugostiteljstvo ? 

Bice zarazenih za 10-15 manje a umrlih 39.999

Link to comment

@napadaj

To uopšte nisam rekla, nego je priča o Studenjaku a odatle ne verujem da iseljavaju "domoroce". 

 

Ne diskriminišem primitivizam po poreklu, prezirem podjednako. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
7 minutes ago, SNARC said:

E jel danas opet bese oni igraju kolo oko zira ? Najavili su za 3.4 ako se ne varam ?

U 17h

Sad je eto kao "protiv sistema i vucica, nismo antivaxeri nit ravnozemljasi"

 

 

Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

Ma dolaze i domaći u Studenjak da se druže

 

Mrzeo sam studente i dok sam bio jedan od njih, sad da ne pominjem :lolol:

Pričaj mi o tome, ja sam se rodila matora a sad sam sve gora :lolol:

Neka demencija u starosti i karmički povratak u infant fazu mi ne gine. 

  • Haha 2
Link to comment
18 minutes ago, Frank Pembleton said:

Znam da ne može da se ćuti uvek i dovek...
Ali pažljivo, ovi su krenuli da biju i levo i desno, mislim da ih je uhvatila panika dobrano.
Naravno da sam ja video verovatno bi i ja okačio emoji35.png

.... Shiit has hit the fan!
 

Nema šta da biju zbog ovog. Ovo su vozila privatnih pogrebnih preduzeća i agencija koja čekaju red da preuzmu preminule i odvezu ih na sahranu. Skoro svako vozilo je imalo po dva sanduka u vozilu.

Vozila JKP su za današnje sahrane to u velikoj meri obavile još juče.

  • Hvala 1
Link to comment

To sto studentarija ne veruje u virus, partijaju, igraju kolca, izivljavaju se, je jedno i tesko da se moze tu bilo sta, jer nam je vlast takva kakva je po pitanju ovogA virusa, sto bi rekla Darija. Iako sve nas mogu da zaraze i veoma opasno naravno.

Ali to sto se izivljavaju mesecima nad delom gradjana, cim vremenske prilike dozvole, pa ja ne znam sta bih radila. Pocupala kosu ne znam sta drugo, da moram iz noci u noc da slusam to divljanje.

Ta nemoc u ovom sistemu je valjda najgora stvar.





  • +1 3
Link to comment
30 minutes ago, SNARC said:

E jel danas opet bese oni igraju kolo oko zira ? Najavili su za 3.4 ako se ne varam ?

Ajde kišo padaj, ajde munje i gromovi

Link to comment
Nemamo neku internu kladionicu..da bude danas ispod 4000 zarazenih kako bi se otvorilo ugostiteljstvo ? 
mislim da vishe nema potrebe za tim. narod propo.

sent from bubamoto

Link to comment
Ma bre ZABOLE ih, oni koji uopšte veruju u koronu već su nafilovani mišljenjem da mladima od virusa nije ništa, "jači grip + mamurluk" a to je vredno partijanja. O ovima što ne veruju je bespredmetno, slučajno mi na IG iskočio add za neke handmade maske, moderne neke, nebitno. Komentari da se šlogiraš a sve mladi pišu "brnjičari, debili, jebale vas maske više itd". 
 
Letos smo se poklali na forumu oko "izbacivanja siroma omladine" iz Studenjaka, kao, jadne njihove bake i deke u unutrašnjosti, odneće im dečica virus. Ma idi, zato naše BG babe ne mogu da prođu preko Terazija kroz kolo. 
aaaa, imash beogracke babe, sace da vidish! [emoji38]ol:

nisi ni svesna koliku nepravdu vrshish nad gradjanima srbije! :dry:

sent from bubamoto


  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...