Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, renne said:

Noćas je policija ipak došla, iako su nam prvo kazali da nisu nadležni, i da treba komunalna da reaguje.

Posle mog obraćanja medijima stigli su u 1.37, i zatekli 700 ljudi na gomili. Policija je stigla sa pet patrolnih vozila, jer, normalno je da su imali dojavi koliko ljudi je na jednom malom prostoru.

Do 2.00 su prelazili ulicu, tj autoput u koloni

 

Saosecam sa tobom. Mene nervira kad ovaj ispod mene pravi zurku svakog vikenda, ili kad se njih 10-ak skupi na klupicama ispod prozora, ali vise stotina ljudi ispod prozora je bas :ph34r: ne mogu to ni da zamislim, mislim da bi poludeo

Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

pa sad Idoli sede u vlasti.


Najveci od Idola vise nije ziv. A Zdenko nije u prici. Bez Vlade ne bi bilo Idola, a ne bez Krla.

 

 

  • +1 8
Link to comment

Najveci od Idola vise nije ziv. A Zdenko nije u prici. Bez Vlade ne bi bilo Idola, a ne bez Krla.
 
 
i za to mishljenje je potrebno izvesno poznavanje tokova i istorije.

sent from bubamoto

Link to comment
8 minutes ago, Moonwalker said:


Najveci od Idola vise nije ziv. A Zdenko nije u prici. Bez Vlade ne bi bilo Idola, a ne bez Krla.

 

 

 

Potpuno nevažno. Suština je u tome da ni kretanje u tim krugovima ne znači ama baš ništa i da su i odatle ispuzali odvratni likovi u velikom broju.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, napadaj said:

 

Potpuno nevažno. Suština je u tome da ni kretanje u tim krugovima ne znači ama baš ništa i da su i odatle ispuzali odvratni likovi u velikom broju.


Moze biti iz tvog ugla ne znaci.

 

Za ovo drugo se slazem, osim sto se to da su odvratni videlo/osecalo i tada, no steta nije bila velika. Za ovo sto su uradili nakon 2008. zajedno sa jos nekima zasluzuju sve najgore.

 

Ja imam strahovit osecaj vec vidjenog da se slican scenario ponavlja sa novim castingom i ne sumnjam (nazalost) da ce ovo isto ponavljati i deo sadasnjih studenata za 15-20 godina. Mi zivimo kroz generacije u jednom limbu iz kojeg nikako da izadjemo.

Edited by Moonwalker
Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Taj narod nije normalan. Kao da niko nema baku, deku, pa i roditelje, koje moze dodatno izloziti riziku. Moj kratkotrajni odlazak do kladionice, moze sam po sebi biti opasan (tamo sam verovatno i pokupio virus u oktobru). Okupljanje tolikog broja ljudi je vam pameti. Mozda je i do mene, koji sam mizantrop od kada znam za sebe, pa mi nije problem da ne izadjem do kafica, restorana ili kafane i po godinu dana.

Ma bre ZABOLE ih, oni koji uopšte veruju u koronu već su nafilovani mišljenjem da mladima od virusa nije ništa, "jači grip + mamurluk" a to je vredno partijanja. O ovima što ne veruju je bespredmetno, slučajno mi na IG iskočio add za neke handmade maske, moderne neke, nebitno. Komentari da se šlogiraš a sve mladi pišu "brnjičari, debili, jebale vas maske više itd". 

 

Letos smo se poklali na forumu oko "izbacivanja siroma omladine" iz Studenjaka, kao, jadne njihove bake i deke u unutrašnjosti, odneće im dečica virus. Ma idi, zato naše BG babe ne mogu da prođu preko Terazija kroz kolo. 

Edited by Valkyrie
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
 
 
Znam da ne može da se ćuti uvek i dovek...
Ali pažljivo, ovi su krenuli da biju i levo i desno, mislim da ih je uhvatila panika dobrano.
Naravno da sam ja video verovatno bi i ja okačio [emoji35]

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...