Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 minutes ago, harper said:

 

Imam ja apdejtovanu verziju.

 

Nece Aca da s' bode vakcinom.

strah je jaci od prijateljstva s Kinom.

Neka hvala pre ce da saceka

nego da se astrazazeneka.

Nece Fajzer ni Sputnjik da stavi,

na Rudnoj Glavi on ce da zvalavi.

 

 

aca je mogao da se desenzitizuje do sada, sto se straha od igle tice, ali je spojio lijepo i korisno i svoju fobiju upregnuo u jos jedno mozgojebavanje nacije

 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, renne said:

Dragi moji, klupice su prepune, znači negde oko 500 ljudi cirka, uzvikuju Slobo SLOBODO
IM' i video, ako je potrebno

Daj ga kao nastavak serije

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, renne said:

Dragi moji, klupice su prepune, znači negde oko 500 ljudi cirka, uzvikuju Slobo SLOBODO
IM' i video, ako je potrebno

o jebote, pakao

  • +1 1
Link to comment

http://www.politika.rs/scc/clanak/476346/Nemacki-institut-Rizik-od-prenosa-zaraze-manji-kod-vakcinisanih-nego-kod-kovid-negativnih

 

Quote

БЕРЛИН – Немачки епидемиолошки институт „Роберт Кох” објавио је да код људи вакцинисаних против коронавируса нема неког ризика од преноса заразе након чега је немачки министар здравља Јенс Шпан данас најавио ублажене мере за вакцинисане.

„Ко је у потпуности вакцинисан он се у будућности мора третирати као и особе са свежим негативним тестом на корона вирус”, рекао је Шпан у разговору за недељно издање дневника „Билд”.

Он се притом позвао на извештај државног епидемиолошког института „Роберт Кох” из кога произлази да је код особа које су у потпуности вакцинисане могућност преношења коронавируса мања него код особа које су тестиране негативно, пренео је Танјуг.

Према најновијим сазнањима, ризик преноса коронавируса код особа које су вакцинисане, најкасније 15 дана након примања друге дозе вакцине, мањи је него код особа са негативним тестом на коронавирус, произлази из извештаја института „Роберт Кох”.

Према мишљењу тог института, особе које су примиле и другу дозу вакцине, требало би да буду ослобођене обавезних тестова и карантина.

Немачки министар здравља је рекао како је извештај Института послат јуче савезним покрајинама како би се што пре особе које су вакцинисане ослободиле обвезе тестирања и самоизолације.

Вакцинисане особе би тако могле да имају приступ услугама попут фризера или уласка у продавнице или музеје где се захтева актуелни негативни тест.

„Ми би следећих недеља у разговору са покрајинским властима требало да нове мере спроведемо у дело”, рекао је Шпан.

 

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, morgana said:

aca je mogao da se desenzitizuje do sada, sto se straha od igle tice, ali je spojio lijepo i korisno i svoju fobiju upregnuo u jos jedno mozgojebavanje nacije

od svih mogućih razloga zašto se još nije vakcinisao, strah od igle mi deluje kao potpuno neverovatan.

Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

od svih mogućih razloga zašto se još nije vakcinisao, strah od igle mi deluje kao potpuno neverovatan.

 

meni ne, naprotiv. da je antivakser, mogao je da primi fizioloski rastvor (ako vec nece da minira vakcinaciju)

 

mozda doduse hoce da bude maneken za torlakov sputnik.

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...