Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Otkud ti to? Piše na kajronu na Hronici da đaci ostaju na online nastavi.
Reko onaj retard na konferenciji da za sada nema uslova da se skole otvore, ali sto znaci da kad krenu brojke "da padaju" eto i njih, sto glumatamo kad ce i ovako-onako sve da radi
Link to comment

mislim sve je to lepo, svaka kuća krizni štab itakoto, ali, ali

 

huh, ne znam šta da kažem zbilja, sad razmišljam što sam srećna što nemam stare roditelje  :isuse: :cry: dotle je došlo

 

ali, ko može da garantuje, da meni ili nekom mome bliskom, kolikogod se pazimo i koliko god da smo mladi ili nismo stari, neće da zatreba lekarska pomoć ?

ne govorim o koroni, eto, disciplinovana sam, vakcinisana sam, sve 5, ali ima hiljadu boleština koje vrebaju iza ćoška

 

ooo, lebe mekani, teško nama sa ovom bagrom :ph34r:

  • +1 3
Link to comment

ali ova izjava čičičičičića da su brojevi drastično pali i da je sada sve ok

pali za 100, 200

smrad jedan poltronski, jebo ga vesić da ga jebo budaletinu

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Kafici otvoreni, skole zatvorene. Vidim prijoritete.

 

fora je u tome što se ovde uopšte i ne radi o ugostiteljima. već je to prikladan izraz da se iza njega sakriju oni koji imaju ogromne biznis interese, između brojnih ostalih, i u delatnosti ugostiteljstva. oni sami nisu nikakvi ugostitelji, postoje brojni drugi izrazi koji bolje opisuju o kome se radi, ali nisu baš pogodni za širu upotrebu. e, ti "ugostitelji" imaju na raspolaganju metode da svoj interes izguraju. te metode ne moraju uvek biti ugodne. a onda se u javnosti pojavljuju zastupnici njihovih interesa, tipa Vesić i ostale gnjide, vaške i buve.

 

iza škola ne stoji takva pancer divizija koja bi mogla da organizuje blickrig radi zastupanja nekog posebnog interesa. 

  • +1 5
Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

Otkud ti to? Piše na kajronu na Hronici da đaci ostaju na online nastavi.

Nisam cula nista o otvaranju skola.  Meni samo na to lici.  Vec uveliko se pozivaju ucenici na pismene,  usmene,  dolaze u ucenicke domove jer imaju da odgovaraju itd.  I kad se stvori situacija da sve radi i sve moze, onda mogu i skole 

Link to comment
29 minutes ago, Jumanji said:

Za ovog maksilofacialnog hirurga (no ajd on), kao ni za specijalistu radiologije nisam znala emoji185.png
 

 

 

 

Vest ima trenutno nekoliko komentara i skoro svi su jezivi. Mi smo nagrabusili

Edited by Sandradjer
Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

kolko josh dana imate?

za šta? Da se napunimo? Niko ne zna. 

Ima jedna fora da se pacijenti stalno vrte u krug - sa jednog odeljenja na drugo tako da niko živi više nije siguran kolko gdfe ima pacijenata - pre jedno 7 dana smo imali 230+ što je negde gotovo 75%. Sada ima više. U svakom slučaju balansiramo. 

  • +1 1
Link to comment

Noćas je policija ipak došla, iako su nam prvo kazali da nisu nadležni, i da treba komunalna da reaguje.

Posle mog obraćanja medijima stigli su u 1.37, i zatekli 700 ljudi na gomili. Policija je stigla sa pet patrolnih vozila, jer, normalno je da su imali dojavi koliko ljudi je na jednom malom prostoru.

Do 2.00 su prelazili ulicu, tj autoput u koloni

  • +1 1
Link to comment

Taj narod nije normalan. Kao da niko nema baku, deku, pa i roditelje, koje moze dodatno izloziti riziku. Moj kratkotrajni odlazak do kladionice, moze sam po sebi biti opasan (tamo sam verovatno i pokupio virus u oktobru). Okupljanje tolikog broja ljudi je vam pameti. Mozda je i do mene, koji sam mizantrop od kada znam za sebe, pa mi nije problem da ne izadjem do kafica, restorana ili kafane i po godinu dana.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...