Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

9 minutes ago, Valkyrie said:

ma koji strah od igle, pouzdano se zna da je bar jednom bio hospitalizovan. morali su mu vaditi krv za analize a sigurno mu je nisu izvlačili cevčicom iz šuljeva.

razlog njegovog nevakcinisanja je to što vidi koliki % antivaksera u Srbiji postoji, dosta i među njegovim glasačima. on zna da nove na našoj strani neće dobiti da jebe oca, ne sme sebi da dozvoli da zbog vakcine neki sledbenici dignu ruke od njega. otud i priprema terena sa Jovanom S i vezivanje avaksa za njegovu marionetsku opoziciju.

I ja mislim da još uvek kalkuliše sa njima. Za sada je samo pustio Vesića na Milu Alečković ali lično još nije zauzeo stranu.

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, Valkyrie said:

ma koji strah od igle, pouzdano se zna da je bar jednom bio hospitalizovan. morali su mu vaditi krv za analize a sigurno mu je nisu izvlačili cevčicom iz šuljeva.

razlog njegovog nevakcinisanja je to što vidi koliki % antivaksera u Srbiji postoji, dosta i među njegovim glasačima. on zna da nove na našoj strani neće dobiti da jebe oca, ne sme sebi da dozvoli da zbog vakcine neki sledbenici dignu ruke od njega. otud i priprema terena sa Jovanom S i vezivanje avaksa za njegovu marionetsku opoziciju.

Ja ne isključujem strah od igle, ali se slažem da verovatno nije to u pitanju.

Jbg, kad zaglaviš u bolnici, to je ipak drugo, nemaš puno izbora.Ovako može da se onesvesti i obruka pred kamerama.
Ni ovo sa antivakserima mi ne deluje verovatno, jer se dobar deo njegove propagande trenutno vrti oko nabavke vakcina i vakcinacije.

Više mislim da je u pitanju neka taktika za momenat kad dodje do zastoja u samom procesu i ne bude više zainteresovanih + standardna priča kako nije on bitan, on se žrtvuje, narod prvo.
Na kraju krajeva, to da li će se on lično vakcinisati, nije baš toliko bitno. Uvek može da se fejkuje nešto, slika se sa bocom i objavi na Instagramu. Ali jbg, fascinantno je da baš nikako ne može da prećuti, već najavljuje sopstvenu vakcinaciju 16x i ništa. :lolol:

Za to bi mu valjda svaki marketinški stručnjak i strateg rekao da je jako neozbiljno i da ostavlja loš utisak.

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment

čovek je debil

 

”neće gara da primi vakcinu, ne priznaje svetsku medicinu”

 

je antivakserska pesma samo to niko nije provalio dok goci hegel to nije objasnio

 

 

teraj se bre u pm

  • +1 6
Link to comment
39 minutes ago, mraki said:

Jbg, kad zaglaviš u bolnici, to je ipak drugo, nemaš puno izbora.Ovako može da se onesvesti i obruka pred kamerama.

Uvek može da se fejkuje nešto, slika se sa bocom i objavi na Instagramu.

Pa jes, pandemija koja ruši sve pred sobom nije razlog da zabodeš iglu u sebe ali da ti vide nivo holesterola jeste.

Na ovo onesvešćivanje i blamažu pred kamerama si sam sebi odgovorio u poslednjem pasusu (bold) 

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

ma koji strah od igle, pouzdano se zna da je bar jednom bio hospitalizovan. morali su mu vaditi krv za analize a sigurno mu je nisu izvlačili cevčicom iz šuljeva.

razlog njegovog nevakcinisanja je to što vidi koliki % antivaksera u Srbiji postoji, dosta i među njegovim glasačima. on zna da nove na našoj strani neće dobiti da jebe oca, ne sme sebi da dozvoli da zbog vakcine neki sledbenici dignu ruke od njega. otud i priprema terena sa Jovanom S i vezivanje avaksa za njegovu marionetsku opoziciju.

 

Baš tako, od reči do reči.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...