Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Jasno, samo na sajtu zavoda ne vidim nigde to istraživanje/cifre.

 

Meni je najlogičnije da uzmemo realan broj umrlih i pomnožimo sa 100 pošto je smrtnost oko 1%.

Link to comment

Pa ok, kod njih se to ne zove "broj umrlih od covid" već "broj umrlih", ali iz njihovih podataka se jasno vidi da je broj umrlih do sada tu negde oko 25.000

a onda sam broj zaraženih procenio isto tako kako ti kažeš.

 

Link to comment
1 hour ago, Sammael said:

Jasno, samo na sajtu zavoda ne vidim nigde to istraživanje/cifre.

 

Meni je najlogičnije da uzmemo realan broj umrlih i pomnožimo sa 100 pošto je smrtnost oko 1%.


Panić je u više navrata a i u poslednjem gostovanju u dobar loš zao rekao da smrtnost ide i do 4, 5%, ne znam baš na šta misli.

Takođe, rekao je da od 10 ljudi na respiratoru samo jedan u proseku preživljava...

Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

jel ravnamo? :unsure:

 

meni su ti brojevi stalno isti, nisam sposobna da knjizim dva dana zaredom :isuse:

Neprekidno.

Čak je i broj umrlih sada konstantno ili 39 ili 38

Link to comment
35 minutes ago, Milošica said:

Ali koliki su redovi za kafu u Knezu, neverovatno :D

значи ништа то не би било проблем, могло је тако целе зиме, живи да се напијемо кафе, маска/дистанца/чист ваздух и то је то. ал неће будале тако.

Link to comment
52 minutes ago, Mil@n said:


Panić je u više navrata a i u poslednjem gostovanju u dobar loš zao rekao da smrtnost ide i do 4, 5%, ne znam baš na šta misli.

Takođe, rekao je da od 10 ljudi na respiratoru samo jedan u proseku preživljava...

Možda se to odnosi na hospitalizovane, nema šanse da je tolika smrtnost među svim zaraženima.

Link to comment
9 hours ago, renne said:

Opet je policija noćas rasterivala ogromnu žurku u studenjaku.
Da deca su stvarno debilna

 

Nekad je bilo Šarlo Akrobata, EKV, Partibrejkers, Disciplina kičme učestvovanje u političkim demonstracijama protiv rušenja demokratije ...

 

..... a sada kod studenata ide antivakserstvo - jasno izražen stav protiv nauke, neka "Gara" (wtf?), Ceca, Jeca, Lukas, Keba ... Napolje se izlazi i demonstrira samo ako Vučić pokuša da ih "zatvori" ili vrati u rodno selo.

 

Studenti igraju kolo uz “Neće gara da primi vakcinu” 

 

https://nova.rs/zena/lifestyle/studenti-igraju-kolo-uz-nece-gara-da-primi-vakcinu-video/

 

 

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Nekad je bilo Šarlo Akrobata, EKV, Partibrejkers, Disciplina kičme učestvovanje u političkim demonstracijama protiv rušenja demokratije ...

 

..... a sada kod studenata ide antivakserstvo - jasno izražen stav protiv nauke, neka "Gara" (wtf?), Ceca, Jeca, Lukas, Keba ... Napolje se izlazi i demonstrira samo ako Vučić pokuša da ih "zatvori" ili vrati u rodno selo.

 

Studenti igraju kolo uz “Neće gara da primi vakcinu” 

 

https://nova.rs/zena/lifestyle/studenti-igraju-kolo-uz-nece-gara-da-primi-vakcinu-video/

 

 

 

ne znas za bosanksu himnu "garo, garo, garis li se sada, k'o sto si se garila nekada"? :D

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...