Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

37 minutes ago, villiem said:

 

Niko se nije mogao za ovo dovoljno obuciti, sem bas uskostrucnih a oni se najmanje pitaju. Kao kada strucnjak sinoc kaze mora 14 dana pod kljuc i kada te reci odnese vetar. Od vecine doktora smo ipak culi sve ono sto znamo. Neki ce odgovor kao steceno znanje biti formulisan nakon potrebnog vremena. Celi svet stoji

Imas par strana iznad gospa bubin post o neistrazivanjima korone u doba korone a sve to u srbiji.
Nije se niko mogao dovoljno obuciti za virus koji se tek pojavio, ali narod i ide na fakultet da bi se u nekoj oblasti naucio da misli van granica poznatog. Stoje avioni i kruzeri u cijelom svijetu, ali su u normalni ljudi radili studije na mjestima zarazavanja i donosili nekakve zakljucke jos u martu i aprilu prosle godine, dok je vrh nase struke uparivao boju bodija i gumenih rukavica na ksz a na teren su slali sanitarce da prskaju hlorom ulaze u zgrade.

  • +1 1
Link to comment

Nema potrebe da se sastaju, imamo mi epidemiologa, infektologa i virusologa u jednom coveku, tzv 3 u 1 aka manbearpig

 

Vesić: Vreme da Krizni štab donese odluku da revakcinisani mogu na utakmice

Link to comment
55 minutes ago, gospa buba said:

ja sam juche sve spovela od danas!

sent from bubamoto
 

ja sam sve sproveo prošle nedelje i kad smo bili mali svih 20 nas je živelo u kartonskoj kutiji posred puta  :dry: 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
ja sam sve sproveo prošle nedelje i kad smo bili mali svih 20 nas je živelo u kartonskoj kutiji posred puta  :dry: 
pola kutije smo delili sa vevericom. pre podne smo mi jeli vevericu, posle podne ona nas! kazi sve, kad si vec pocheo! :dry:

sent from bubamoto

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
6 minutes ago, Hermetico said:

ja sam sve sproveo prošle nedelje i kad smo bili mali svih 20 nas je živelo u kartonskoj kutiji posred puta  :dry: 

Vi ste imali kutiju.... Pffff, srećnici.... :sleep:

  • +1 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Tako će da pričaju deci jednog dana ove današnje generacije - mi smo išli u školu u monitor, nas 800!

 

EDIT @gospa buba Komotno bi mogo biti citat Vučića to za vevericu.

Edited by Hermetico
  • Haha 1
Link to comment
Tako će da pričaju deci jednog dana ove današnje generacije - mi smo išli u školu u monitor, nas 800!
 
EDIT [mention=135]gospa buba[/mention] Komotno bi mogo biti citat Vučića to za vevericu.
komotno :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment

Izgleda da su bebini spin majstori upali u neku paniku.
Dvoje kolega iz medija pokušali da dođu do članova krejzi štaba iz dela struke[emoji769], odgovoreno im da su stručnjaci "zauzeti do kraja nedelje."
Čime?
-time.
Zašto?
-zato.

Tutu...

.... Shiit has hit the fan!



  • +1 1
  • Haha 2
  • Hvala 2
Link to comment
9 minutes ago, Frank Pembleton said:

Izgleda da su bebini spin majstori upali u neku paniku.
Dvoje kolega iz medija pokušali da dođu do članova krejzi štaba iz dela strukeemoji769.png, odgovoreno im da su stručnjaci "zauzeti do kraja nedelje."
Čime?
-time.
Zašto?
-zato.

Tutu...

.... Shiit has hit the fan!


 

Držei ih u kavezu, i nedaju im da pričaju, jer su zaboravili tekst/našli kičmu negde?

Link to comment
1 hour ago, de Sisti said:

Nema potrebe da se sastaju, imamo mi epidemiologa, infektologa i virusologa u jednom coveku, tzv 3 u 1 aka manbearpig

 

Vesić: Vreme da Krizni štab donese odluku da revakcinisani mogu na utakmice

 

Možda je ovo deo taktike da se huligani, pardon, simpatizeri sporta i razonode nateraju na pelcovanje :fantom:

Link to comment
Držei ih u kavezu, i nedaju im da pričaju, jer su zaboravili tekst/našli kičmu negde?
Mislim da je više paranoja.
Verovatno će biti par "ciljanih" gostovanja.
Verovatno su ih "šokirale" cifre.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Možda je ovo deo taktike da se huligani, pardon, simpatizeri sporta i razonode nateraju na pelcovanje :fantom:

nije poenta da se oni pelcuju, već penzosi, a tek 40% njih se čipovalo, jer oni zauzimaju 70% bolničkih kreveta, tj 80% kreveta na intezivnoj nezi i čine 90% preminulih....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...