Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

10 minutes ago, cartman said:

Update stanja onog hotela koji sam pominjao ovih dana...

 

20-oro radnika razvilo simptome... testirani i svi su pozitivni

leglo :ph34r:

tamo je i sada guzva, pretpostavljam?

Link to comment

Kum obostrana upala pluća, u subotu počeo da kašljuca, malopre ga preko veze primili u Zemunsku, inače šalju u Kruševac.

Link to comment

Možda se sutra pojavi ON umesto ovih iz štaba, da dramatično saopšti kako smo mu dragi ali mora da nas zaključa. Ne bih to isključio, baš bi bilo efektno. Ili su stvarno planirali zaključavanje pa ih opomenuo da je sutra 9. mart, da se ne zajebavaju, budi sećanja... Po ovome što je izjavio K(urt)on, deluje da su zatečeni odlaganjem.

Link to comment
2 hours ago, cartman said:

Update stanja onog hotela koji sam pominjao ovih dana...

 

20-oro radnika razvilo simptome... testirani i svi su pozitivni

 

Englez stigao, treba ga pozdraviti.  Boze, samo da prezivim jos par nedelja dok Astra ne pocne da deluje. Samo to trazim. Ljudi po Paracinu (tu imam uvid) umiru vezano, u smislu otac-sin, majka-sin, majka-cerka... ovo voli neke gene ocigledno a neke zaobilazi.

 

Svastika mi btw. pozitivna, sva slomljena, ne zna gde je zaradila™

 

 

29 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

srki, koji primitivac

 

maska ispod njonje, samo fali prst u desno uvo

:s_d:

 

Seljacina teska. Definicija dzibera.

Edited by Caligula
Link to comment

Ponosim se sto nikad nisam gajio kult licnosti ni peema kome, ponajmanje prema glupom bacacu loptica..ovo samo to potvrdjuje..nikad nisam kapirao lozenje  na Noleta

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
Just now, Re-ac-tor said:

Možda se sutra pojavi ON umesto ovih iz štaba, da dramatično saopšti kako smo mu dragi ali mora da nas zaključa. Ne bih to isključio, baš bi bilo efektno. Ili su stvarno planirali zaključavanje pa ih opomenuo da je sutra 9. mart, da se ne zajebavaju, budi sećanja... Po ovome što je izjavio K(urt)on, deluje da su zatečeni odlaganjem.

 

ON da objavi zakljucavanje vise nece.

 

Mozda Vesic, Mali, Kon, Darija, Aca Lukas - ali ON ne prihvata vise negativni PR jer se davi u aferama.

Link to comment
9 minutes ago, Caligula said:

 

Englez stigao, treba ga pozdraviti.

 

Svastika mi pozitivna, sva slomljena, ne zna gde je zaradila™

 

 

 

Seljacina teska. Definicija dzibera.

like father, like son:fantom:

Link to comment
8 hours ago, mlatko said:

Želiš da kažeš da broj umrlih lekara nije tako strašan jer se nisu svi zarazili u Kovid bolnicama?

 

ne, nego da ubrajanjem svih, samo zato što su lekari, stvaraju prostor političarima da spinuju priču. Primera radi, jedan sa liste je imao svoju privatnu praksu i bio je teško bolestan i nije ni radio poslednjih par meseci, a pojavio se na listi u smislu "zbrinjavao covid pacijente i preminuo", što nije tačno. A ima još primera, da ih ja znam.

 

I onda će posle da se nadje neki političar koji će da potencira upravo ovo što kažem, ne bi li dezavuisao da je mala opasnost po one koji zaista zbrinjavaju bolesne i koji se jesu zarazili na poslu, što takođe nije tačno jer s druge strane znam još više lekara koji su se zarazili radeći u crvenoj zoni pa jedva izvukli živu glavu

Link to comment
 
ON da objavi zakljucavanje vise nece.
 
Mozda Vesic, Mali, Kon, Darija, Aca Lukas - ali ON ne prihvata vise negativni PR jer se davi u aferama.
ako svi okolo rade neshto jer moraju, a korona tigar ne radi nishta jer ima bash kao fensi brojeve pa zato kao ne mora, onda korona tigar malo privlachi paznju, jer i drugi zele tako, a ne da mesecima ne vide belog boga. moz da bude problem, da se neko udubi, trazi savet, analizira :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...