Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, Re-ac-tor said:

Možda se sutra pojavi ON umesto ovih iz štaba, da dramatično saopšti kako smo mu dragi ali mora da nas zaključa. Ne bih to isključio, baš bi bilo efektno. Ili su stvarno planirali zaključavanje pa ih opomenuo da je sutra 9. mart, da se ne zajebavaju, budi sećanja... Po ovome što je izjavio K(urt)on, deluje da su zatečeni odlaganjem.

 

Ja mislim da će nas pustiti niz vodu kao u novembru.

Link to comment

Ja ovde vidim obrazac - KŠ će se sastati sutra ili prekosutra i raspaliti™ za vikend zatvaranje npr subota od 14 do ponedeljka ujutru!

 

Srbin pobedijo

Link to comment
1 hour ago, Misko said:

Ponosim se sto nikad nisam gajio kult licnosti ni peema kome, ponajmanje prema glupom bacacu loptica..ovo samo to potvrdjuje..nikad nisam kapirao lozenje  na Noleta

 

Boli te kurac, bar mozes da ga opljunes na forumu. Realno ces imati sta da pricas unucima, veliko je to dostignuce.

Link to comment
42 minutes ago, steins said:

Ja ovde vidim obrazac - KŠ će se sastati sutra ili prekosutra i raspaliti™ za vikend zatvaranje npr subota od 14 do ponedeljka ujutru!

 

Srbin pobedijo

 

Da se opet odreknu prihoda od kafica i restorana za vikned..njet.

 

Narod ne zeli da bude zakljucan..narodu u principu i ne smeta korona..narod bi da nekako korona prodje sama od sebe, bez mnogo cimanja i cao.

 

Link to comment

Đoković je budala. Sad će ponovo da ga naguze mediji po svetu, a naši će da pišu o 'mrziteljima Đokovića'. Koji će mu ovakve gluposti u životu će mi zauvek ostati misterija.

  • +1 4
Link to comment
37 minutes ago, Anonymous said:

Đoković je budala. Sad će ponovo da ga naguze mediji po svetu, a naši će da pišu o 'mrziteljima Đokovića'. Koji će mu ovakve gluposti u životu će mi zauvek ostati misterija.

 

Budala je sto se pojavio ali sumnjam da je imao previse izbora. On je zlatna koka za njegovu porodicu koja je ovo organizovala ko zna kada. Naravno da je mogao da izminira ceo taj skup i odjebe caleta i da je to trebalo da uradi ali voli i on kad mu se titra pa to nije bilo realno.

 

Sto se medija po svetu tice, mogu samo da mu se napuse kurca na ovaj sveti dan za svetski tenis. Nakon onog bezobraznog drkanja i izmisljotina da je trazio neke nenormalne uslove za sebe u Australiji ti posrani mediji su izgubili svako pravo da mu prebace bilo sta.

Link to comment
1 hour ago, steins said:

Ja ovde vidim obrazac - KŠ će se sastati sutra ili prekosutra i raspaliti™ za vikend zatvaranje npr subota od 14 do ponedeljka ujutru!

 

Srbin pobedijo

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, steins said:

Ja ovde vidim obrazac - KŠ će se sastati sutra ili prekosutra i raspaliti™ za vikend zatvaranje npr subota od 14 do ponedeljka ujutru!

 

Srbin pobedijo

Gde ti živiš? Odluke za vikend se saopštavaju u petak (popodne). U četvrtak će se hitno sastati i odlučiti da odluku donesu u petak. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...