Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 minutes ago, Heaviside said:

Nije toliko jednostavno. Može i vakcinisanom da ti zatreba operacija kolena, a Banjica u Kovid režimu ili još gore srce, a Mišović u Kovidu ili si hronični bolesnik i tako dalje.

 

Naravno da ovo društvo neće normalno funkcionisati dok traju ovakve orgije, ali hteo sam da kažem da me savršeno zabole za sudbine svih onih što aktivno učestvuju u njima.

  • Hvala 1
Link to comment

Pre otprilike godinu dana taj krizni stab je pricao kako su sledece dve nedelje kljucne.

Proslo je mnogo vise od te dve kljucne nedelje,proslo je godinu dana a brojke su vece za puta 10 minimum.Pored vakcina,pored maski i svega ostalog.

 

  • +1 2
Link to comment

Pisao sam ovde skoro da jedan veliki deo ljudi živi potpuno normalno kao pre pandemije. Jasno da je naš zajednički babl poveći ali možda treba da prestanemo sa čudjenjem. Zimuje se, letuje se, ide se po kafanama, koncertima, utakmicama, putuje se preko, vraća se. Tačan broj koji vodi računa o merama je sličan broju vakcinisanih, a ostalih 3-3.5 miliona...jebiga. 

  • +1 2
Link to comment

Osim koncerata, zimovanja, letovanja, ispijanja kapucina, primecujem da su neki revakcinisani u fazonu juhuuuu njanjanja gotovo, primio vakcinu, pobedio koronu, deru se u mobilne i pustili gas do daske po opustanju. To se ne radi, naravno, ali hajde sad im objasni.

S druge strane antivaxeri, jasno mi je da vakcina protiv sars2cov19 nece uci u obaveznu vakcinaciju, a sto se mene tice samo da su sto dalje od mene (i oni i antimaskeri). Nemam nista protiv da ove godine budem 2 puta vakcinisana, zaista bih se i na jesen ponovo vakcinisala da je naucno dokazano da se sme. Ja maske skidam onda kada korona bude u promilima tj. na nivou statisticke greske i svesna sam da cu se nacekati. Drugacije ne smem.

Link to comment

Smeta Vucicu koji kafic-ekonomiju pokusava da predstavi kao tigra..i nekima od nas, polunormalnima, kojibse pitamo zasto ne podnese ostavku ako ga vec jebu kao taoca i ne daju pisljiva boba za njegovo misljenje kao strucnjaka.

Link to comment

Odgledah Seklera. Odličan. Ja gotivim taj tip ljudi koji govore direktno i jasno.
I takodje mislim da vise nece gostovati na RTSu makar ne sam, posle ovakvog mazanja govnima i crkve i vlasti


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
9 minutes ago, SNARC said:

 

 

 

Ok..ja pocinjem da navijam za koronu. Nema ozbiljne suparnike u nama i red je da pobedi.

 

 


Dve i trista leptejebo, Santana bi odradio za manje. 

  • +1 1
Link to comment

svi vi ovde koji nemate ništa protiv pijenja po kafićima i jedenja po restoranima, koji imate razumevanja za crkvene rituale i okupljanja, okupljanja zbog nečije smrti ili sportskog slavlja, letovanja i zimovanja u ovim okolnostima ....................... imate li zrno soli u glavi da skapirate ovo što je čovek pričao o stanju u kakvom su medicinari?

Link to comment

Ovo što kažete za ljude koji rade po bolnicama i zdravstvu uopšte.
Pa jbte!
Nekad me je nervirao taj "nadobudni" stav doktora. Dok mi jedna nije objasnila[emoji769]:
Vidi ako ti nećeš da slušaš moje preporuke, ja ću svoju energiju sačuvati za ljude koji hoće da me slušaju. "
A to je bilo u "normalno" vreme.
Još ja pre neko veče prolazim pored doma sindikata i čudim se ljudima koji stoje ispred, kao šta je ovo?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...