Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

5 hours ago, Блок_64 said:

 

Ne znam,nemam tu informaciju,imas li je ti.

Ne znam nikog da je preminuo zbog lockdown-a, znam za mnoge koji su preminuli od korone.

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, Malvo said:

Ali ove najave danas za sutra su mnogo bedne i zlikovacke. Ljudi gube radne sate, smanjuju im se plate, a mozda radna nedelja moze i drugacije da se organizuje ako se zna na vreme da planiraju sve da zamandale za vikend. I to drugi put zaredom. Da li ima tamo nekoga s gramom mozga...

 

Sve je ovo toliko bezobrazno,nemam reci. Jel igde iko uvodio nove mere  uvece za sutra i najludje uvedu mere orocene na 1,5 dan , posle po starim i kao sigurno ce se osetiti efekat

Mere na dan ipo:rolf:

  • +1 1
Link to comment

Mene nervira sto sam morao u zadnji cas otkazati par zakazanih stvari, kada je o poslu rec, zbog skracenja radnog vremena.

Nisu svi na drzavnoj sisi ili sa fiksnom platom, da im ne smeta ovo donosenje odluka u poslednjem trenutku.

Edited by Miljenko
Link to comment
2 minutes ago, Miljenko said:

Mene nervira sto sam morao u zadnji cas otkazati par zakazanih stvari, kada je o poslu rec, zbog skracenja radnog vremena.

Nisu svi na drzavnoj sisi ili sa fiksnom platom, da im ne smeta ovo donosenje odluka u poslednjem trenutku.

+-1

 

nisam državno odojče, al mi ništa nije otpalo, čak mi je i upalotm

kao imaoc validnog covid testa moram danas da se pojavim na nekoj međunarodnoj svetkovini

:dry:

Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:

pa nisu primetili, vidish koliko posla ima :isuse:

sent from bubamoto
 

Istina živa. Kad još nisu primetili da već pišu udžbenike o kojima trube kako će početi da ih pišu, kako će ovakvu sitnicu...

Sad već iz većine predmeta nije školski nivo takmičenja, već opštinski ili čak regionalni, meša se gomila dece sa svih strana, ima da se raseje ovo čudo samo tako...

Link to comment

s druge strane, ako chovek zanemari ideju da je u pitanju drzava, chiji posao je da se ponasha odgovorno, shto da deca nesmetano igraju tekvondo, a matematiku da odgovorno preskoche. i to u trenucima kad se zapitamo zashto bilo shta :unsure: :dry:

sent from bubamoto

  • +1 3
Link to comment

Dobro pitanje...

Pretpostavljam da je broj dece na treningu manji i da dolaze stalno ista deca. Na takmičenju iz matematike samo iz moje škole je bilo njih oko 60. Naravno ne prođu svi, ali idu dalje i mešaju se sa decom iz drugih sredina.

 

Osim toga, trening je dobrovoljan od strane svih učesnika - trener hoće da radi, deca hoće na trening, roditelji hoće da ih vode. Dobrovoljno se izlažu riziku, a država dozvolila pa se može. Nije isto kao kad neko nastavnika od 60 godina sa bolestima koje prosto mame koronu strpa u autobus i natera ga da vodi desetine tuđe dece, za koju je odgovoran, u drugu školu ili drugi grad i onda tamo izmeša sa svim ostalim učesnicima. Ako kaže da ne želi, iz zdravstvenih razloga, onda je on sebični zlotvor koga nije briga za decu.

 

Ovde je nakon opštinskog iz matematike jedan od nastavnika javio da je pozitivan. One koji su bili u njegovom okruženju niko niti prati niti testira, ni decu ni nastavnike.

 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Pa oni se očigledno još uvek tvrdoglavo drže onoga da se deca ne zaražavaju/ne prenose virus. Još samo da se neko oglasi i kaže da sačekamo toplo vreme da virus oslabi; taman da obrnemo pun krug. :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...