Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 minutes ago, maheem said:

Testirao je osnovce pa je ubeđen da osnovne škole ne treba zatvarati?

 

Nisu oni nista testirali, nego odvaljuju mere odaktivno i glupavo... Da izgleda kao da rade nešto...

Link to comment
3 minutes ago, maheem said:

Testirao je osnovce pa je ubeđen da osnovne škole ne treba zatvarati?

 

 

Naravno, to su eksperti, nista ne prepustaju slucaju

 

 

Link to comment

Svima je jasno da su oni tu, taj medicinski deo, samo ikebana, tako da sve ovo sto prica, pa jbg, sigurno da bi on to, mozda, da se pita drugacije. Ali brate mili, cuti ne tupi i ne lupetaj po drustvenim mrezama ili raznim gostovanjima ili portalima. Cuti jbt!
Smesan si i jadan doktore!



Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Nisu oni nista testirali, nego odvaljuju mere odaktivno i glupavo... Da izgleda kao da rade nešto...

 

Nema tu niceg odokativnog, mesecima je vec jasno kako donose odluke. Oni imaju kao polaznu tacku epidemiolosko stanje i mere koje su neophodne, onda na to polazno stanje nakaleme gomilu sekundarnih prioriteta i interesa i pretpostave ih kao jaci prioritet. Onda od neophodnih mera oduzimaju sve ono sto smeta interesima i prioritetima mnogobrojnih centara moci koji su finansijski vezani za vlast. Kad se svi ti prioriteti i interesi ispostuju, to sto ostane da ne smeta nikom osim gradjanima predstavi se kao rezultat kompromisa i proglasi epidemioloskom merom. Kad bas debelo zagusla ti centri moci se teska srca odreknu pojedinih interesa ali ne svih koji su neophodni i tako sto ih oroce na besmisleno kratko vreme, u nadi da ce bar zakrpiti trenutnu krizu. I tako u krug.

 

Zato je cinjenica da je ne samo Kon nego jedan jedini lekar jos uvek clan tog neputujuceg cirkusa toliko eticki porazna za svakog od njih pojedinacno. Mi u jeku epidemije nemamo javno zdravlje kao prvi proritet vec kao genericku smetnju koja se, na zalost, mora uzeti u obzir ali cemo traziti onakva resenja koja ce tu smetnju minimizirati na apsolutno neophodno. Svaki lekar koji je pristao na takvo kockanje s javnim zdravljem direktni je saucesnik u njegovom derogiranju, kakvi god da su mu motivi i koliko god da se licno angazovao u borbi protiv epidemije.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Jumanji said:

Svima je jasno da su oni tu, taj medicinski deo, samo ikebana, tako da sve ovo sto prica, pa jbg, sigurno da bi on to, mozda, da se pita drugacije. Ali brate mili, cuti ne tupi i ne lupetaj po drustvenim mrezama ili raznim gostovanjima ili portalima. Cuti jbt!
Smesan si i jadan doktore!


 

 

Cuj, niko od nas ne ocekuje od njih nista drasticno. Da treba nesto drasticno und dramaticno, drug vrhovna Zvala bi izasao i objavio to.

 

Ovi su samo sitan grasak i boranija..a nama je verovatno zanimljivo da gledamo kako se ljudi, koji su gomilu truda i vremena ulozili u svoje obrazovanje i iskustvo, blamiraju za sitan benefit.

Link to comment
35 minutes ago, SNARC said:

 

Ja mislio cvecare zbog 8. marta :blush:

 

34 minutes ago, radisa said:

I ja... :lolol:

 

34 minutes ago, Arkadija said:

Isto.

Koji ste bezbožnici :D

Link to comment

Ajd da predvidjam, sledi nam pad broja zarazenih u baredna tri dana i onda ce se u utorak udarati šapicama o grudi kako su mere dovoljne.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, renne said:
37 minutes ago, Miljenko said:
Nista ja njih ne razumem. Jel rade kladionice sutra i u nedelju, za ostalo cu se vec snaci.:rolleyes:

Jok

Aha, procitah sada. Sutra do 12, pa nista do ponedeljka.:dry:

Link to comment



 
Cuj, niko od nas ne ocekuje od njih nista drasticno. Da treba nesto drasticno und dramaticno, drug vrhovna Zvala bi izasao i objavio to.
 
Ovi su samo sitan grasak i boranija..a nama je verovatno zanimljivo da gledamo kako se ljudi, koji su gomilu truda i vremena ulozili u svoje obrazovanje i iskustvo, blamiraju za sitan benefit.


Sta znam, ne gledam ih, a i nisam bas, bas dugo, da bih nesto likovala ili se nasladjivala.

Meni samo nije jasno da 3 g mozga nema ili nema nekog bliskog da mu kaze..cekaj bre malo, nemoj tako, ispadas smesan. Cuti jbt!
Da ne kaki preko nedelje kojekuda i laprda o kataklizmi, kako mi moramo ovo-ono inace cemo puci ko zvecka, da sa fejsa ne nudi ostavku svaki cas, ne bih nikad obratila paznju na njega/njih, ovako kao pizda izadje mulja nesto trt-mrt vadi se glupostima, lupeta bzvz, porekne sve sto je do juce baljezgao.. i naravno da me iznervira .
Jer da se razumemo, ma kolike skole zavrsili, svi koji rade uz njih i za njih imaju neke koristi. Nemaju samo one zabludele ovcice, koje pitanje da li imaju i 4 razreda osnovne skole. Ostali su sve sami sljam. Ali ni dostojanstven sljam ne umeju i ne mogu da budu, da cute i "rade". [emoji849]
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...