Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

13 minutes ago, Tihajeza said:

Zar nije Ceca na početku epidemije izjavljivala kako "neće ona da nosi masku", "to je iživljavanje nad građanima", "ne pada joj na pamet"...?

 

Iz njene perspektive je bila u pravu, jer šta tu ima? zaraziš se, bože moj, soba sa TVom i lepo te pripaze u Mišoviću...

recimo da je imala mishljenje i nije se ustruchavala da ga kaze.

 

no mi trazimo odgovornost prvog sveta, da cuti kad nema pojma ili da se skloni kad je drugom preche. makar da cute, ko ce da se sklanja danas. mnjah, shto bi rekli...

 

ja sam dosta besna, kad nas vec omedje sa hiljadu granica, drzavnih, ekonomskih, kakvih hocesh, shto se josh trazi da budemo pristojni. i shto se onda napecamo mi koji nismo na dnu lanca ishrane, da se becamo oko miletovih prava, jer mile mozda ni ne zna ni da ima prava, a ne da su mu ugrozena, pa da onda povratno zabacuju i mileta nanas, kad dodje vreme :dry:

 

tachno da ti se mozak rastavi popola dok reshish ko ti je tachno neprijatelj.

 

 

@Frank Pembletonjuche sam u chekaonici jednog klinichkog centra  sedela na bezbednoj udaljenosti od osobe koja je smakla masku s nosa i shmrckala 20 minuta, a s vremena na vreme i natezala nosinu, jer nema maramicu, ne zna da treba da ima, shtagod. uteha je da je morala imat negativan  pcr, i sva je prilika da je imala, mada i tamo vec besne da to ne znachi nishta, danas negativan, sutra nisi. ukoliko se aleksandar ne odluchi da vakcinishe na silu i mimo ljudskih prava na slobodno shmrckanje u javnosti, ovo se nece zavrrshiti nikad. ono, vidim da se pitash oko opushtanja :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment
Just now, Halvard said:

 

Jeste u suštini nebitna priča, i sam sam rekao da nemam neki poseban problem sa tim da Ceca Bojković ima "posebne" uslove. Poenta je u tome da ljudima nije zasmetalo to što je ona primljena u bolnicu (stvarno mislim da niko iole normalan ne bi pravio pitanje oko toga), već što se imalo potrebe naglasiti u kakvim uslovima dotična boravi. Jednostavno mislim da je to neukusno u situaciji kad se gomila građana koji su na različite načine zadužili ovu zemlju na bolničkom lečenju provela kao bosi po trnju. A dodatni čar čitavoj priči daje to što se radi o nekom ko je pre samo par meseci izjavljivao da ga baš briga ako dobije koronu.

 

Još jednom, Ceci sve najbolje, ovo svakako nije neki preveliki big deal, a kamoli najveći problem u aktuelnoj situaciji, samo je pomalo bljutavo.

 

Ponovicu, svako ko se cudi tome sto su tabloidi u Srbiji "neukusni" ocigledno ih nije ranije probao da proveri kakvog su ukusa. A ocigledno jeste problem to sto je u pitanju Ceca Bojkovic jer je ovo vec drugi put da joj se spocitava stav o koroni, zarazavanju i postovanju epidemioloskih mera. Meni je sasvim OK da ona ima posebnu paznju jer je, kao sto rekoh ranije, nacionalno dobro. Za razliku od mnogih koji su podobijali posebne uslove a jedina "zasluga" koju imaju je to sto su nam drali kozhu dok su bili na vlasti i vode opskurne partije.

 

A mozda ja samo ne vidim u cemu je stvar s tim jebenim televizorom u sobi jer ga ni u hotelu ne ukljucujem, a i kuci ga retko gledam. Verujem da je u pitanju standardna oprema za te lux apartmane u bolnicama u koje se smestaju ljudi poput Cece Bojkovic. Ne verujem bas da bolesnom coveku taj televizor mnogo pravi razliku.

Link to comment

U prenesenom tvitu lepo piše "Jeb'o vas svemirski brod u Batajnici, bagro pogana", ne znam kako su neki ovde uopšte iskonstruisali da je problem u Ceci, a ne u onima koji prodaju muda za bubrege da je Batajnica nešto posebno, a ovamo sebe i svoje zbrinjavaju u Mišoviću.

 

Naravno da će ogromna većina onih koji mogu da dobiju bolje resurse za sebe u potencijalno opasnoj situaciji to prihvatiti ne razmišljajući mnogo o mogućnostima drugih da dobiju sličan tretman.

Edited by vememah
  • +1 4
Link to comment

Ne znam dal ste zapazili da sam i ja prijavio u ponedeljak da je dosta zarazene dece, jedna grupa komplet u izolaciji... moja skola se do sada ok drzala, bilo je slucajeva ali nista toliko alarmantno, sad je izgleda doslo i do nas... i na sve to ide takmicenje u petak... sta reci...

  • Hvala 1
Link to comment
36 minutes ago, de Sisti said:

Ne znam dal ste zapazili da sam i ja prijavio u ponedeljak da je dosta zarazene dece, jedna grupa komplet u izolaciji... moja skola se do sada ok drzala, bilo je slucajeva ali nista toliko alarmantno, sad je izgleda doslo i do nas... i na sve to ide takmicenje u petak... sta reci...

jeste ti si rekao!

 

kod nas josh ne govore nishta. dodushe nisu ni ranije govorili, nash direktor ima snaznu potrebu da bude najbolji.

Link to comment
1 hour ago, de Sisti said:

Ne znam dal ste zapazili da sam i ja prijavio u ponedeljak da je dosta zarazene dece, jedna grupa komplet u izolaciji... moja skola se do sada ok drzala, bilo je slucajeva ali nista toliko alarmantno, sad je izgleda doslo i do nas... i na sve to ide takmicenje u petak... sta reci...

 

Ja bih platio pivo..ma par piva veselniku koji odluci da treba odrzavati nekakva skolska takmicenja po starom sistemu.

 

Vala bi se ismejali zajedno.

Link to comment
5 hours ago, de Sisti said:

Ne znam dal ste zapazili da sam i ja prijavio u ponedeljak da je dosta zarazene dece, jedna grupa komplet u izolaciji... moja skola se do sada ok drzala, bilo je slucajeva ali nista toliko alarmantno, sad je izgleda doslo i do nas... i na sve to ide takmicenje u petak... sta reci...

dobro je da u skolama rade sa decom radnici u kulturi koji su listom vakcinisani :)

 

kod nas je broj dece na nekom platou (koji nije nizak, doduse), ali imamo bar dvoje novih kolega.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
6 hours ago, SNARC said:

 

Ja bih platio pivo..ma par piva veselniku koji odluci da treba odrzavati nekakva skolska takmicenja po starom sistemu.

 

Vala bi se ismejali zajedno.

Još luđe organizuju. Onlajn u školi, nabili se svi u dva računarska kabineta. Zbogom pameti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...