Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ja se nadam da nećemo,neke procene i ocekuju maksimalan pik od oko3000...point being,ne mogu,i mislim da,uz dužno poštovanje,nekima ovde i ogromno,niko ne moze predvideti sta cedalje,bitipouzdani smo koliko i kocovic,pa cak se Radovanović zeznuo u proceni vise puta....

Edited by Misko
Link to comment

pa da, treba cecu sa svoje 73 godine baciti na onaj parking iza ateljea u jendek i da krepa tamo. sta ona ima da ide u bolnicu da uznemirava tankocutne dusice.

 

poludeo narod skroz... ceca bojkovic jbt. sram je bilo sto je bolesna.

 

mene sramota.

Link to comment
5 hours ago, foto said:

pa da, treba cecu sa svoje 73 godine baciti na onaj parking iza ateljea u jendek i da krepa tamo. sta ona ima da ide u bolnicu da uznemirava tankocutne dusice.

 

poludeo narod skroz... ceca bojkovic jbt. sram je bilo sto je bolesna.

 

mene sramota.

 

Pa zapravo Ceca Bojkovic je imala prilicon sramotan ispad na RTSu pre par meseci, jasno je da je ljudima dojadilo ali ipak nema mesta takvim recima. Evo i komentar od pre tri meseca

Quote

 

O sveta nedeljo..nisam iz srbije.Iz R.srpske i bilo je gospodjo..bilo..i svi vi znate da imate veze..i da bi u slucaju bolesti dobili svu njegu.Lezala sam u bolnici i nismo imali ni infuzije dovoljno..Jako je tesko.srmno se sprdat.Cudno..pametna obrazovana zen..pa ta konstatacija.bilo druge bolesti..pa normalno da se nije toliko pricalo javno..nije bilo ovih mreza..jasno ko dan.

 

Link to comment

Uopšte nije problem što je Ceca Bojković bolesna, da ozdravi što pre i nasrupa što duže. Problem je što "ima naravno i TV", dok je prijatelj mojih roditelja bukvalno bio na samrti, ali ne zbog samog virusa već zbog trovanja bolničkom hranom, a moja drugarica je mesecima kasnije imala probleme sa rukom zbog toga koliko stručno su joj sestre davale infuziju. 

Čak nije toliko stvar ni u tome da Ceca "ima naravno i TV", nikada neće svi imati isti tretman i to nije nikakav srpski specijalitet, samo neke stvari jednostavno ne treba naglašavati. 

  • +1 7
Link to comment

Izgleda da je krenuo talas opuštanja[emoji769]
Još jedan kolega mi pozitivan.
Njemu i roditelji pozitivni, a primili su vakcinu pre nekoliko dana.
Još on pizdi, pre dva dana sreo ortaka i ovaj kao :
E druže, idemo u petak u kafanu, da se proveselimo malo.
Ovaj ga oterao u tri lepe..

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, foto said:

pa da, treba cecu sa svoje 73 godine baciti na onaj parking iza ateljea u jendek i da krepa tamo

 

I imamo pobednika u kategoriji zamenjivanja teza za ovu nedelju.

Edited by vememah
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
Quote

SKANDAL Načelnica porodilišta "Narodni front" zaražena koronom dolazila na posao, udaljena sa posla i smenjena čim se otkrilo

N.N.G. 03.02.2021. 09:57

Načelnica prodilišta GAK "Narodni front "prof. dr Snežana Rakić smenjena je sa rukovodeće pozicije i privremeno udaljena s posla, a protiv nje je sanitarna inspekcija pokrenula postpak jer je ugrozila zdravlje kolega, pacijenata i beba pošto je imala koronu, a dolazila je na posao.

- Prof. Rakić je putovala u inostranstvo i po povratku u Srbiju nije ispoštovala samoizolaciju, u koju je morala da ide 10 dana ukoliko pri ulasku u Srbiju jer nema negativa PCR test. Ona je odmah po povratku u zemlju otišla na posao, a posle nekoliko dana se ispostavilo, PCR testom, da ima koronu - kazali su za "Blic" iz Narodnog fronta.

Oni dodaju da je time ugrozila ne samo sebe i kolege već i majke i bebe i sasvim je bilo logično da trpi konsekvence.

- Načelnica porodilišta prof. dr Snežana Rakić je svojim činjenjem dovela pacijente, kao i svoje kolege u visok epidemiološki rizik što je ozbiljan prekršaj, kao i povreda radne discipline. To je rezultiralo privremenim udaljavanjem imenovane s posla, kao i smenu sa rukovodeće pozicije - kažu za naš list u Narodnom frontu.

- Zbog kršenja antiepidemijskih mera propisanih od nadležnih organa Republike Srbije, prof. dr Snežani Rakić je sanitarna inspekcija pokrenula postupak koji je u toku, te do okončanja istog direktor se neće oglašavati na pomenutu temu - zaključuju.

blic.rs/vesti/drustvo/skandal-nacelnica-porodilista-narodni-front-zarazena-koronom-dolazila-na-posao/n62l6yc

Link to comment
3 hours ago, Halvard said:

Uopšte nije problem što je Ceca Bojković bolesna, da ozdravi što pre i nasrupa što duže. Problem je što "ima naravno i TV", dok je prijatelj mojih roditelja bukvalno bio na samrti, ali ne zbog samog virusa već zbog trovanja bolničkom hranom, a moja drugarica je mesecima kasnije imala probleme sa rukom zbog toga koliko stručno su joj sestre davale infuziju. 

Čak nije toliko stvar ni u tome da Ceca "ima naravno i TV", nikada neće svi imati isti tretman i to nije nikakav srpski specijalitet, samo neke stvari jednostavno ne treba naglašavati. 

 

Kakve veze ima Ceca Bojkovic s tim? Nije se ona hvalila da ima TV u sobi vec je tabloid pozurio da nas izvesti o tome kako rezim tretira i one koji su javno govorili protiv njega. Od Cece Bojkovic imamo samo to da je zadovoljna kako je osoblje tretira i da nema nikakvih zahteva. Dakle, ta potreba za naglasavanjem nije njena vec je potreba tabloida koji je pisao tekst o njenom boravku u bolnici. Kukate na tabloide svakodnevno a pecate se cak i na njihove najjeftinije fore.

 

Pri cemu je, za razliku od ovih politickih kurajbera i nikogovica tipa Cede, Tome i ostalog nebitnog olosa, Svetlana Ceca Bojkovic kao nacionalno dobro zasluzila poseban tretman. Nije ga platila, nije se kurvala i uvlacila rezimu da bi ga dobila, nije ga zahtevala, jednostavno je to sto jeste. Mozes misliti privilegije, ima televizor u sobi. Svako ko ima EON paket u SBB-u dovoljno je da ponese telefon ili laptop pa da ima televizor u sobi.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Halvard said:

Citiran je njen suprug. 

 

Pa? Njen suprug jos uvek nije ona. A i znamo kako tabloidi "citiraju", svako malo se citirani iznenadi kad vidi sta je rekao. Bezveze prica.

Link to comment

Zar nije Ceca na početku epidemije izjavljivala kako "neće ona da nosi masku", "to je iživljavanje nad građanima", "ne pada joj na pamet"...?

 

Iz njene perspektive je bila u pravu, jer šta tu ima? zaraziš se, bože moj, soba sa TVom i lepo te pripaze u Mišoviću...

  • +1 8
Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Pa? Njen suprug jos uvek nije ona. A i znamo kako tabloidi "citiraju", svako malo se citirani iznenadi kad vidi sta je rekao. Bezveze prica.

 

Jeste u suštini nebitna priča, i sam sam rekao da nemam neki poseban problem sa tim da Ceca Bojković ima "posebne" uslove. Poenta je u tome da ljudima nije zasmetalo to što je ona primljena u bolnicu (stvarno mislim da niko iole normalan ne bi pravio pitanje oko toga), već što se imalo potrebe naglasiti u kakvim uslovima dotična boravi. Jednostavno mislim da je to neukusno u situaciji kad se gomila građana koji su na različite načine zadužili ovu zemlju na bolničkom lečenju provela kao bosi po trnju. A dodatni čar čitavoj priči daje to što se radi o nekom ko je pre samo par meseci izjavljivao da ga baš briga ako dobije koronu.

 

Još jednom, Ceci sve najbolje, ovo svakako nije neki preveliki big deal, a kamoli najveći problem u aktuelnoj situaciji, samo je pomalo bljutavo.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...