Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

 
Njemu je mukici mozda zaista i stalo do nas..cim ide ovim, zaobilaznim putem..a drzava ga ne firca 2%. 
 
I kako bre treci talas...jel ono letos bio drugi pik prvog talasa..kud nam se dede drugi talas ?
Da mu je stalo do nas drugačije bi se ponašao. Sve ove njegove "objave" služe samo jednom da sutra može da kaže:

Ja sam upozoravao, nisu me slušali ni ovi u KŠ ni građani.

Da mu je stvarno stalo "do nas" postojali su drugi načini na koje je mogao da deluje.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment

"Moramo da naučimo da živimo sa virusom, nama u ugostiteljstvu radi 40.000 radnika. Svaka mera koja se donosi mora da bude usklađena sa ekonomijom. Ako privreda radi, biće para i za lekare, sestre i zdravstvo", poručio je Vesić.

Link to comment

jel rekao kako namerava to da postigne? s_w.gif

mislim, ja bih volela da sve shto moze nastavi da funkcionishe, dok se za to vreme ljudi ponashaju maksimalno svesno i odgovorno. koje su shanse za to?
.
sent from bubamoto



Link to comment

"To znači da ugostiteljski objekti ne mogu da rade posle 23 časa i da moraju da se nose maske u zatvorenom prostoru. Mali broj građana ne poštuje mere, a nije u redu da kažnjavamo veliki broj građana koji poštuje mere", kaže Vesić.

 

 

Link to comment

Odakle pare ljudima koji odu u ugostiteljski objekat da trose, jel i oni rade u ugostiteljstvu? Ima li neko ko ne zaradjuje od ugostiteljstva, tipa radi u fabrici ili na gradjevini, blizu drugih ljudi, izlozen zarazi koja dolazi iz UGOSTITELJSTVA?

 

Mamu im mafijasku.

Link to comment
47 minutes ago, Apollo Creed said:

"To znači da ugostiteljski objekti ne mogu da rade posle 23 časa i da moraju da se nose maske u zatvorenom prostoru. Mali broj građana ne poštuje mere, a nije u redu da kažnjavamo veliki broj građana koji poštuje mere", kaže Vesić.

 

 

Da, svi dzuskaju maskirani :dry:

Link to comment

U poslednja 24 sata na korona virus u Srbiji je testirano 7.487 osoba, njih 802 bile su pozitivne, dok je na žalost preminulo sedam lica.

 

 

Prema poslednjim podacima Minsitarstva zdravlja i Instituta "Batut" na respiratorima u bolnicama širom Srbije nalazi se 57 pacijenata.

 

 

Link to comment

Sutra znači tipa preko 2500...:fantom:

Koja je uopšte fora u tome da se manje testira preko vikenda? Ono kao neko je zaražen ali neće da ide preko vikenda da se testira zbog...?

Link to comment
9 minutes ago, James Marshall said:

Pa ima i vatreno oko dušu, nedjelja je dan odmora gospodu bogu tvome

Moram da primetim da taj odmora ne važi za sve... Recimo, juče su radnici radili na Sarumanovoj kuli(tj, Vladičanskom dvoru u NS) sve u 11 prepodne... :)

 

Nedelja je dan božiji, osim za one koji rade...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...